Rozrywka.Goniec.pl

Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Kuba Wojewódzki należy do grona najzagorzalszych celebrytów uderzających w obecny rząd i telewizję publiczną. Tematy polityczne w mniej lub bardziej subtelny sposób porusza w swoim programie rozrywkowym, a włodarze stacji, jak można przypuszczać, nie widzą w tym niczego złego. Okazuje się, że dziennikarz swojej złości wobec TVP nie kryje nawet na ulicy.

Kuba Wojewódzki zobaczył samochód TVP. Bezcenna reakcja

Kuba Wojewódzki kilka lat temu udzielał wywiadu kanałowi Onet Rano. Zgodnie z formulą programu, wsiadł do oklejonego reklamami samochodu i rozpoczął filozoficzne rozważania na tematy społeczne i polityczne. Prowadzący (zarówno auto, jak i wywiad) Jarosław Kuźniar wiernie mu towarzyszył, nie szczędząc łagodnych pytań.

Rozmowa odbywała się w najlepsze, aż Kuba Wojewódzki postanowił nagle ją przerwać. Powodem tej reakcji był samochód z logiem Telewizji Polskiej, który gwiazdor TVN wychwycił swym sokolim okiem. Jego reakcja była bardzo spontaniczna - korzystając z okazji, że oba pojazdy czekały na zielone światło, otworzył drzwi i wydał z siebie gromki okrzyk.

- O, Telewizja Polska! Przestańcie kłamać, TVP Info, przestańcie kłamać. Wstyd! - wyrzucił ku uciesze Jarosława Kuźniara, po czym dodał w kierunku kierowcy drugiego wozu: "Zdejmij to logo, człowieku... Przecież to wstyd jeździć!" - odparł. Zamknąwszy drzwi, spojrzał ze zrozumieniem na swojego dawnego kolegę z TVN i zadowolony z siebie wrócił do meritum rozmowy.

@zwierzakq Kuba Wojewódzki bez żadnych skrupułów nawet podczas jazdy, wyjaśnia TVP hahahah #viral #dc #dlaciebie #tvp #kubawojewódzki #wojewódzki #wstyd #przestanciekłamać #tvn ♬ Milk Tea - Official Sound Studio

Chociaż od tego incydentu minęło już cztery lata, jego słowa dla wielu gorliwych przeciwników Telewizji Polskiej jawią się teraz jako prorocze. Jak sądzicie, czy dzisiaj Kuba Wojewódzki użyłby tych samych inwektyw, czy postarałby się o coś bardziej dotkliwego?

Jak wynika z doniesień prasowych, aktualnie zamiast gorzkich żalów względem nadawcy publicznego, żurnalista zajęty jest nową miłością. Oby w sferze matrymonialnej nikomu nigdy nie musiał czynić takich połajanek, jakie był uprzejmy skierować wobec TVP.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]