Rozrywka.Goniec.pl

AFP/EAST NEWS, YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski ujawnił wizję dotyczącą śmierci Władimira Putina. Wie jak umrze prezydent Rosji?

12 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Krzysztof Jackowski zdecydował się ujawnić wizję dotyczącą kwestii, która od jakiegoś czasu nurtuje z pewnością dużą część osób na całym świecie. Popularny jasnowidz opowiedział o tym, w jakich okolicznościach nastąpi śmierć Władimira Putina.

Krzysztof Jackowski o śmierci Putina

Krzysztof Jackowski to zdecydowanie najpopularniejszy polski jasnowidz. Profeta od lat przepowiada przyszłość, a z jego usług wielokrotnie korzystają zdesperowane rodziny poszukujące swoich zaginionych bliskich.

Popularność, jaką zdobył, skłoniła go do założenia kanału w serwisie YouTube, na którym na żywo dzieli się z fanami swoimi przewidywaniami. Chętnie udziela też komentarzy mediom, które pytają go o nurtujące opinię publiczną kwestię.

Krzysztofa Jackowskiego proszono już o prognozy pogody, przepowiednie dotyczące sytuacji ekonomicznej w kraju i na świecie, ale tym razem redakcję "Super Expressu" zainteresowała przyszłość Władimira Putina .

Jak skończy zatem zbrodniarz wojenny odpowiedzialny za żniwo śmierci w Ukrainie? Jasnowidz opowiedział o okolicznościach jego odejścia.

Krzysztof Jackowski ujawnia

- Byłem już wcześniej pytany o los Putina. Powiedziałem, że Putin umrze w górach. Powiedziałem to wiele lat temu. Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsca w nadchodzącym roku - zdradził Krzysztof Jackowski.

Wizja jasnowidza wydaje się jednak niejasna. Umrzeć w górach można przecież na różne sposoby - podczas nalotu bombowego ukrywając się w jaskiniach, ale i w czasie wakacyjnej wycieczki.

- Tak, jak niestety, to zło na świecie, które się rozlewa się nie uspokoi - dodał pesymistycznie na koniec swojej wypowiedzi Krzysztof Jackowski.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: se.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]