Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kajra już tak nie wygląda. Zmieniła się nie do poznania. Żona Sławomira pokazała zaskakujące zdjęcie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.07.2022 07:27

Kajra już tak nie wygląda. Zmieniła się nie do poznania. Żona Sławomira pokazała zaskakujące zdjęcie

Kajra i Sławomir
Sławomir i Kajra (fot. instargram.com/superkajra)

Magdalena „Kajra” Kajrowicz na początku muzycznej kariery męża była raczej w jego cieniu. Z biegiem czasu stała się jednak równoważną częścią projektu "Sławomir", a jej poczynania w mediach społecznościowych zaczęło śledzić mnóstwo nowych fanów. W jednym z ostatnich wpisów artystka zaskoczyła zdjęciem, na którym trudno ją rozpoznać.

Moc pozytywnych komentarzy z pewnością sprawiło, że popularna Kajra po publikacji wpisu tryskała humorem. „Wow”, „Piękna”, Kocham” – to tylko kilka z miłych zwrotów, jakie formułowali fani wobec swojej ulubionej bohaterki.

Energiczna żona sławnego męża

Chociaż Kajra jako żona popularnego muzyka była jedna ze składowych jednego z jego największych przebojów – „Miłość w Zakopanem” – to wraz z mężem na scenie zaczęła występować dopiero o jakimś czasie.

Teraz małżeństwo tworzy duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również na scenie. Sakramentalne „tak” Kajra powiedziała mężowi w 2011 roku. O dumie z małżonka opowiadała w programie „W łóżku z Oskarem”.

- Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira – opowiadała podczas wywiadu.

Nie omieszkała również przyznać, że jest niezaprzeczalną muzą męża i często jest adresatką tekstów jego piosenek. Przyznała również z pełną szczerością, że to ona jest zazdrosna o męża. Skwitowała, że jest to zupełnie normalne dla każdej zakochanej kobiety.

„Kajra”. Fakty, których nie znacie

W 2013 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w Mistrzostwach Polski Aktorów w Pływaniu. Spontaniczna i lubiana wokalistka ma 164 cm wzrostu. Wraz z mężem ma syna – Kordiana. Podczas wyjazdu do Stanów Zjednoczonych pracowała w jednym z barów jako kelnerka.

W sieci można znaleźć historię opowiadaną przez medialną parę świadczącą o tym, że poznali się oni właśnie w USA. „Super Express” podważył jednak prawdziwość tej historii i podał, że Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała poznali się podczas studiów. W Internecie krąży również inna teza, jakoby zakochani pierwszy raz spojrzeli sobie w oczy podczas wspólnego występu w teatrze. Para miała zagrać w sztuce „Wampir”.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Zyciorysy.info, Gwiazdy.wp.pl