Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córki Andrzeja Grabowskiego martwią się o niego. Niebywałe, co zrobił aktor
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 15.09.2023 18:14

Córki Andrzeja Grabowskiego martwią się o niego. Niebywałe, co zrobił aktor

Andrzej Grabowski
KAPIF

Andrzej Grabowski otwarcie opowiadał o swojej pasji, która jest dla niego niezwykle ważna. To właśnie ona dawała mu poczucie wolności i spełnienia. Już od najmłodszych lat marzył o niej wierząc, że nadejdzie czas, gdy będzie mógł oddać się jej w pełni. Niestety aktualnie to już przeszłość. Aktor zrezygnował ze swojego hobby na prośbę kochających córek, które bały się o zdrowie, jak i życie sławnego ojca. 

Andrzej Grabowski - jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów

Andrzej Grabowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych aktorów. Wystąpił w takich produkcjach jak: “Zróbmy sobie wnuka”, “Polityka” czy “PitBull”. Widzowie przede wszystkim kojarzą go z serialu “Świat według Kiepskich”, gdzie wciela się w jedną z głównych postaci, Ferdynanda Kiepskiego. Aktor nie ukrywał, że ta postać stała się dla niego w pewnym momencie uciążliwa, ponieważ przylgnęła do niego łatka nieco nierozgarniętego, trzymającego w ręku piwo, Ferdka.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Andrzeja Grabowskiego od wielu lat pochłaniała jego pasja

Andrzej Grabowski, oprócz aktorstwa, ma też inną pasję, a mianowicie są nią motocykle i jazda na nich. Już od najmłodszych lat gwiazdor marzył o posiadaniu chociażby motorynki, niestety jego rodzice nie wyrazili na to zgody. Artysta, by uczcić swoje okrągłe, 50-te urodziny, postanowił kupić sobie jednoślad, Yamahę 750 i spełnić swoje marzenie sprzed lat. Następnie zamienił ją na choppera Yamaha, który towarzyszył mu w podróży po niemal całej Polsce.

Aktor uwielbia także jazdę konną, a w stadninie koni czuł się bardzo dobrze. Niestety ten sport jest niezwykle czasochłonny, dodatkowo wymagający ogromnego zaangażowania, jednak przez ogrom pracy, Andrzej Grabowski nie mógł mu się poświęcić w pełni. Dlatego też zdecydował się zamienić dostojne konie na te mechaniczne, które również pozwalały mu poczuć wolność i wiatr we włosach.

Andrzej Grabowski zrezygnował ze swojego hobby

Obecnie Andrzej Grabowski rozstał się ze swoim hobby, które tak uwielbiał. Artysta miał sprzedać swoje oczko w głowie - motocykl i nie zamierza kupować sobie nowego jednośladu. Jak okazało się, aktor zrobił to dla swoich córek, Zuzanny i Katarzyny, które niezwykle bały się o jego zdrowie, a także życie. Miały ku temu ogromne powody, ponieważ przed laty Andrzej Grabowski uległ poważnemu wypadkowi na autostradzie A4. 

- Tata zamienił rajdy motorem na jazdę… na rowerze stacjonarnym - zdradziła Zuzanna Grabowska, córka artysty.