Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Była żona Krzysztofa Skiby przerwała milczenie. "Zdradzał, kłamał i prowadził podwójne życie"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.09.2023 21:58

Była żona Krzysztofa Skiby przerwała milczenie. "Zdradzał, kłamał i prowadził podwójne życie"

Krzysztof Skiba
Kapif

Krzysztof Skiba rozwiódł się z żoną i rozpoczął życie u boku nowej, młodszej ukochanej. Muzyk wielokrotnie zapewniał, że do rozstania doszło za obopólną zgodą i w miłej atmosferze. Temu zaprzeczają słowa Renaty Skiby, która długo milczała, lecz wreszcie postanowiła zabrać głos. Przedstawiła swoją wersję, w której porównała Krzysztofa Skibę do oszusta i postawiła go w jednoznacznie negatywnym świetle. Wobec lidera zespołu Big Cyc padły naprawdę mocne oskarżenia. 

Krzysztof Skiba zostawił żonę i związał się z młodszą kobietą

Krzysztof Skiba związał się z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. Media informowały o oświadczynach pary oraz ślubie i weselu. Lider zespołu Big Cyc wcześniej przez 30 lat był formalnie związany z Renatą Skibą. 

- Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. [...] Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat! - informował niedawno Krzysztof Skiba na łamach trójmiejskiej Gazety Wyborczej. 

Jego była żona (sprawa rozwodowa jeszcze trwa) po latach wspólnego małżeńskiego pożycia i po niespodziewanym rozstaniu nie ma o nim najlepszego zdania. Do tej pory stroniła od komentarzy, jednak gdy emocje nieco opadły, milczenie zamieniła na szczerą i niepozbawioną żalu rozmowę. Co mówi o Krzysztofie Skibie?

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Krzysztof Skiba pogrążony przez byłą żonę

Renata Skiba zaprzecza słowom swojego byłego ukochanego, jakoby rozstali się w zgodzie. Nie ukrywa, że czuje się oszukana, a jej najgorsze podejrzenia dotyczące wierności piosenkarza niestety okazały się prawdziwe. Jak dowiedziała się o romansie Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej?

- Przypadkiem znalazłam niepodważalny dowód świadczący o zdradzie. Pod koniec 2019 r. Krzysztof Skiba poznał Karolinę Kempińską. Od tego czasu ich wspólne zdjęcia regularnie były zamieszczane w mediach społecznościowych ówczesnej kochanki, z kilkumiesięczną przerwą podczas choroby męża i całkowitego lockdownu - wyjaśniła Renata Skiba w rozmowie z portalem ShowNews. 

- Bywał u kochanki w Zgierzu, poznał jej rodzinę, pomieszkiwał tam. Towarzyszyła mu w pracy, podczas występów. [...] Gdy wyprowadzał się z domu, miał już u niej przygotowany swój gabinet, miejsce do pracy, nowy komputer, czyli tak naprawdę drugi dom - z żalem punktuje działania Krzysztofa Skiba. 

Jako bzdury przedstawiła także jego medialne zapewnienia dotyczące kulturalnej rozłąki. Była partnerka Krzysztofa Skiby przekonuje, że działał on "na dwa fronty" do ostatniej chwili i mimo tajemnej relacji z kochanką wysyłał jej romantyczne SMS-y. 

- Fakt, że przy rozwodzie zostały spełnione wszystkie moje roszczenia, nie oznacza, że rozstaliśmy się w zgodzie, jak podaje Krzysztof. Inaczej widocznie pojmujemy pojęcie zgody. [...] Trudno o zgodę między byłymi partnerami, z których jeden zdradzał, oszukiwał, kłamał i prowadził podwójne życie - i to przez przynajmniej dwa lata - oznajmiła Renata Skiba, która w dobitny sposób chciała pokazać dwulicowość (w jej mniemaniu) artysty.

- Hipokryzję potęguje fakt, że na miesiąc przed wyprowadzką do kochanki przysyłał do mnie SMS-y z miłosnymi wyznaniami (posiadam tę korespondencję). Do końca nie miał odwagi się przyznać do zdrady i dopiero przyparty przeze mnie do muru zrobił to, ale... SMS-em - czytamy na łamach Show News. Była żona Krzysztofa Skiby w równie konfrontacyjnym tonie odniosła się także do jego oświadczenia o separacji. 

Była żona oskarża Krzysztofa Skibę

Krzysztof Skiba wyznał, że przez rok poprzedzający rozstanie żył z żoną w separacji. Renata Skiba utrzymuje, że to kłamstwo i dodaje, że przebywanie z kochanką nie jest temu równoznaczne. - To nieprawda, że nasze małżeństwo się rozpadło i wtedy Krzysztof znalazł sobie nową partnerkę. Kolejność była dokładnie odwrotna - zauważyła w ShowNews, posiłkując się przykładem. 

- Zaczął się z nią spotykać przynajmniej dwa lata przed naszym rozstaniem. To było dla mnie najgorsze i najbardziej upokarzające. Byłoby zapewne inaczej, gdyby potrafił zachować się jak mężczyzna - z honorem i godnością, a nie jak zwykły oszust. A zatem nieprawdą jest także to, że byliśmy w separacji, jak publicznie oświadczył się nowej ukochanej. Separacja to stan orzeczony przez sąd, a nie wyprowadzka z domu do kochanki - ustanowiła wyraźnie oburzona Renata Skiba, która zdementowała także doniesienia o tym, że wokalista zabezpieczył rodzinę finansowo.

- Dostałam od adwokata całą listę rzeczy, które mam oddać. Zrezygnowałam z orzekania o winie, choć miałam niepodważalne dowody, w zamian za spełnienie wszystkich moich warunków. Myślę, że Krzysztof w wymiarze finansowym stracił wiele, ale znacznie więcej w wymiarze moralnym - czytamy. Co Renata Skiba sądzi na temat nowej wybranki Krzysztofa Skiby?

Renata Skiba o nowej partnerce Krzysztofa Skiby

Okazuje się, że Renata Skiba nie miała okazji poznać Karoliny Kempińskiej osobiście, jednak obie panie miały ze sobą kontakt drogą elektroniczną. Nowa żona Krzysztofa Skiby miała wysłać do swojej poprzedniczki obszerny e-mail.

- To ona próbowała nawiązać kontakt z moim synem, a do mnie, będąc jeszcze kochanką męża, napisała maila. Domagała się szybkiego rozwodu (choć ja z nią ślubu nie brałam), pouczała, wskazała, jak mamy podzielić nasz majątek, wypominała, co dostały nasze dzieci. Dokonała też oceny naszego 35-letniego małżeństwa i udzieliła mi porad na przyszłość, groziła też "wzięciem sprawy w swoje ręce" i upokorzeniem mnie - oskarżyła zrezygnowana po rozpadzie małżeństwa Renata Skiba.

Dziennikarze podjęli próbę skonfrontowania tych zarzutów bezpośrednio z Krzysztofem Skibą. Portal poinformował, że do czasu publikacji nie udało się otrzymać odpowiedzi. Jak sądzicie, czy Krzysztof Skiba odpowie na mocne słowa Renaty Skiby?

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska. Fot. Kapif.jpg
Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska. Fot. Kapif

Źródło: ShowNews, Gazeta Wyborcza Trójmiasto