Rozrywka.Goniec.pl

Marc Piasecki/FilmMagic

Anna Lewandowska przypadkiem pokazała swoją tapetę. Fani są zaskoczeni

13 Lipca 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Powiedzieć o Annie Lewandowskiej, że to przede wszystkim żona najlepszego piłkarza świata, to nie powiedzieć nic. Kariera sportsmenki w Polsce kształtowała się powoli i po wyboistej drodze. Anna musiała przez wiele miesięcy znosić porównania do mniej rezolutnych WAGS, a jej karierę sportową umniejszano i deprecjonowano. Po latach ciężkiej pracy pełnej wyrzeczeń i kpin internautów, Anna Lewandowska z dumą może powiedzieć, że osiągnęła sukces.

Oprócz popularności w kraju, Anna Lewandowska coraz częściej jest zauważana przez zachodnie rubryki towarzyskie. Mówi się o jej stylowych kreacjach, w których bryluje (wraz z mężem) na modowych salonach Francji, Włoch, Hiszpanii.

Anna Lewandowska podbija świat gwiazd

Czy Lewandowska stanie się międzynarodową gwiazdą? Wszystko wskazuje na to, że na razie staje się ulubienicą znanego na całym świecie domu mody "Dolce & Gabbana". Na ostatnich eventach w Paryżu Anna Lewandowska pojawiła się w sukniach właśnie ich projektu.

Anna Lewandowska zaliczyła sporą wpadkę. Ten szczegół nie umknął uwadze fanów

Kilka dni później razem z Robertem Lewandowskim dostała także zaproszenie na specjalny pokaz tej marki, zorganizowany we włoskiej Sycylii. Pomimo wielu zawodowych obowiązków para przyjęła zaproszenie i (to staje się już chlubną normą) błyszczała na czerwonym dywanie.

Podczas pokazu mody „Alta Moda” krągłe kształty Lewandowskiej mogliśmy podziwiać w dopasowanej sukni w kolorze białym, którą uzupełniały gorset, ozdobne cekiny oraz stylowe wycięcia. Szyku zadała oczywiście w sukni projektu włoskiego duetu „Domenico Dolce i Stefano Gabbana”. Lewandowska zrobiła istną furorę.

Czyżby słynna praca nad swoim ciałem i ciągłe dążenie do doskonałości wreszcie zostało zauważone przez modowych decydentów?

Nie dziwi nas to, bo przecież nie od dziś wiadomo, jak rygorystyczne i bezlitosne potrafią być kroje dla modelek. Ciało Anny Lewandowskiej idealnie wypełnia suknie łączące w sobie stonowaną elegancję z nutką odważnej (figlarnej?) kobiecości.

Anna Lewandowska pokazała tapetę
kobieta.wp.pl

Anna przez przypadek pokazała tapeta w swoim telefonie

Podczas przygotować do jednego z pokazów, Anna Lewandowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie kilkoma ujęciami z Włoch. Jeden z widzów zwrócił uwagę na niepozorny szczegół, a mianowicie smartfon bohaterki, na którym mogliśmy zobaczyć jej aktualną tapetę.

Anna Lewandowska pokazuje tapetę
Kobieta.wp.pl

Odpowiedź mogła być tylko jedna. Na tapecie Anny Lewandowskiej znalazły się jej córki – Klara i Laura. Fotografia, która ujęła serce dumnej mamy, pochodzi prawdopodobnie z rodzinnych wakacji na niebiańskiej Majorce.

Tagi:

Anna LewandowskaRobert Lewandowski

Podobne artykuły

Gwiazdy

Tomasz Komenda walczył o potężne odszkodowanie, kwota robi wrażenie. Ile finalnie otrzymał?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Bosacka nie gryzła się w język, wypunktowała płatki Viki Gabor. "Przetworzony chłam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Na jaw wyszła niepokojąca prawda o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. "Odcięła się od świata"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski pęka z dumy i wspiera Katarzynę Cichopek. Udało jej się zrealizować marzenie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustów. Pilnie ostrzegła fanów, mogą być zagrożeni
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]