Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ale sensacja! Wiśniewski mocno o Sylwestrze Polsatu, już go tam nie chcą! "Bardzo mi przykro"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.11.2023 10:39

Ale sensacja! Wiśniewski mocno o Sylwestrze Polsatu, już go tam nie chcą! "Bardzo mi przykro"

Michał Wiśniewski
kadr YouTube @Polsat/KAPIF; Polsat nie chce Michała Wiśniewskiego na Sylwestrze?

Michał Wiśniewski to jedna z głównych postaci polskiej muzycznej sceny. Niestety artysta ostatnio mierzy się z ogromnymi kłopotami. Tym razem wydał oświadczenie, w którym poinformował, że nie nie wystąpi na tegorocznej imprezie Sylwestrowej organizowanej przez Polsat. Dlaczego tak się stało?

Michał Wiśniewski zdobył ogromną popularność

Michał Wiśniewski może z dumą pochwalić się ogromnym dorobkiem scenicznym, a także karierą, która od lat nieustannie trwa. Wydał wiele płyt, dużo koncertuje, zdobył wierną rzeszę fanów, stał się jedną z głównych postaci polskiej sceny muzycznej. 

Życie osobiste artysty jest równie bujne, co zawodowe. Muzyk doczekał się gromadki dzieci, był także kilkukrotnie żonaty. Obecnie swoje serce oddał Poli, z którą doczekał się dwóch synów. Wspólnie również budują okazały dom. Niestety nie wszystko jest tak idealne, jak mogłoby się wydawać.

Michał Wiśniewski ma trafić za kratki. Zdradził, jak zareagowała jego rodzina

Michał Wiśniewski ma ogromne kłopoty

Michał Wiśniewski obecnie zmaga się z ogromnymi kłopotami. Artysta został skazany przez warszawski sąd na 1,5 roku pozbawienia wolności, a także grzywnę wynoszącą aż 80 tysięcy złotych. Wokalista miał bowiem wyłudzić ze SKOK Wołomin 2,8 miliona złotych poprzez składanie fałszywych oświadczeń o zarobkach. Wyrok zapadł 30 października br., a od tego czasu Michał Wiśniewski już kilkukrotnie zapewniał, że jest niewinny. Nie ukrywa również, że od wyroku zamierza się odwoływać.

Powtórzę jeszcze raz, żeby wybrzmiało, a będzie tego o wiele więcej: jestem niewinny, tak to czuję. Nie mogę stwierdzić przed sądem czegokolwiek innego, mimo że może ta kara wyglądałaby inaczej, bo tak się czuję. Ten wyrok jest nieprawomocny - twierdzi artysta.

Jak informowała Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga, wokalista miał w celu uzyskania kredytu podłożyć nierzetelne pisma, w których jego zarobki były znacznie zawyżone. Miał również podać niedokładne dochody swojego poręczyciela, którym wówczas była jego żona.

Michał Wiśniewski nie wystąpi na Sylwestrze w Polsacie

Michał Wiśniewski przez lata kariery zyskał ogromną popularność, a fani chętnie słuchali jego występów. Nic więc dziwnego, że od lat stawał na scenie podczas Sylwestra organizowanego przez Polsat. Jak informowały media, za swój występ otrzymywał aż 60 tysięcy złotych. W tym roku niestety może zapomnieć o tej kwocie, jak i o zaśpiewaniu podczas zbliżającej się imprezy. Dlaczego?

Chcę powiedzieć o tym, że na ten moment nie mogę się odzywać w sprawie, która mnie spotkała. Jej reperkusje są ogromne. Mówiąc o reperkusjach, przykro mi to stwierdzić, ale pierwszy raz od kilkunastu lat nie będzie mnie na Sylwestrze w Polsacie. Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że ta sprawa się wyjaśni wcześniej, czy później i gdzieś tam znowu się pojawię, ale pamiętajcie, że w dalszym ciągu gramy koncerty - wyjaśnił muzyk w nagraniu zamieszczonym w social mediach.