Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agnieszka Radwańska pokazała nowy dom. Internauci: "Cygańskie klimaty"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.10.2023 20:19

Agnieszka Radwańska pokazała nowy dom. Internauci: "Cygańskie klimaty"

Agnieszka Radwańska
Instagram @aradwanska

Agnieszka Radwańska na Instagramie pokazała wnętrza swojego nowego domu i… szybko tego pożałowała. Internautom nie spodobała się wybrana aranżacja, o czym dobitnie dali znać w komentarzach.

Agnieszka Radwańska buduje dom swoich marzeń

Agnieszka Radwańska jakiś czas temu zakończyła karierę tenisową, ale jej losy wciąż bacznie śledzą wierni fani. Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" sportsmenka ma ich jeszcze więcej. Utrzymuje z nimi kontakt w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się kadrami ze swojego życia na sportowej emeryturze. 

Agnieszka Radwańska kilka miesięcy temu była gościem "Dzień dobry TVN", gdzie z pasją opowiedziała o inicjatywie, której poświęca dużo uwagi. Mowa o wymarzonym domu, który buduje wraz z mężem, Dawidem Celtem. Była tenisistka podkreślała, że w nowych murach będzie wszystko to, co sobie skrzętnie zaplanowała. 

- Mieszkałam w różnych mieszkaniach, wynajmowałam różne domy na turniejach, więc miałam mnóstwo inspiracji, by stworzyć taki właśnie dom. Nie mogę się doczekać - wyznała w programie Agnieszka Radwańska. Mimo że postępy w pracach nie szły w szybkim tempie, w końcu budowlany projekt zaczął nabierać kształtów. Aspirująca celebrytka uznała, że to dobry moment, by pokazać to na Instagramie. 

Krzysztof Rutkowski wie, gdzie ukrywa się Sebastian Majtczak? "Są sposoby, by go zatrzymać"

Agnieszka Radwańska pochwaliła się wnętrzami nowego domu

Agnieszka Radwańska ogłosiła, że jest na "ostatniej prostej" i wkrótce będzie mogła przeprowadzić się do urządzanego z wielką atencją gwiazdka. Gwiazda sportu swoją publikację okrasiła hasztagami: "jeszcze tyle do zrobienia", "bliżej niż dalej", "światełko w tunelu świeci". 

Agnieszka Radwańska zamieściła dwa zdjęcia, na których widać marmurowe ściany, podłogi i zabudowania, m.in. w łazience. Co na temat jej nowego domu sądzą internauci?

Internauci ocenili nowy dom Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska nie mogła liczyć na same miłe słowa. W gąszczu komentarzy przeważały negatywne opinie, w których fani jasno wyrazili się na temat wyglądu wymarzonego domu swojej idolki. 

"Za duży przepych, jak dla mnie, za dużo marmuru", "Preferuję mniej marmuru", "Cygańskie klimaty, ale co kto lubi" - czytamy na Instagramie Agnieszki Radwańskiej. 

\Aby nieco ostudzić emocje, głos zabrał popularny Qczaj, który posłużył się cytatem z kultowej polskiej komedii. - Marian, tu jest jakby luksusowo. Omg! Jak pięknie - napisał. A Wam jak się podoba nowy dom Agnieszki Radwańskiej?

Dom Agnieszki Radwańskiej. Fot. Instagram @aradwanska.png
Dom Agnieszki Radwańskiej. Fot. Instagram @aradwanska