Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak mieszka Joanna Kurowska. Jej posiadłość pod Warszawą robi ogromne wrażenie
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.09.2023 19:50

Tak mieszka Joanna Kurowska. Jej posiadłość pod Warszawą robi ogromne wrażenie

Joanna Kurowska
fot. Instagram @joannakurowska_official

Joanna Kurowska znana jest głównie z seriali komediowych. Gwiazda aktualnie mieszka w swoim wymarzonym domu pod Warszawą. Jest on urządzony kolorowo, a zarazem elegancko. Podwarszawska posiadłość artystki robi ogromne wrażenie. 

Joanna Kurowska w serialu "Teściowie"

Joanna Kurowska wystąpiła między innymi w produkcjach takich jak “Klan”, “Graczykowie” czy też “O mnie się nie martw”. Ostatnio wzięła udział w najnowszej produkcji Polsatu, “Teściowie”. Na planie serialu spotkała się z Cezarym Pazurą i Julią Wieniawą. Aktorka wciela się tam w rolę Wioli, która jest bogata i kocha luksus. W rozmowie z “Faktem” Kurowska przyznała, że bohaterka, którą odgrywa zupełnie się od niej różni. - To jest bardzo sprytna osoba, to jest ogromne wyzwanie dla mnie, bo jest krwista i zupełnie inna ode mnie - wyznała “Faktowi”.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Joanna Kurowska miała ostatnio groźny wypadek

Joanna Kurowska ostatnio wybrała się za zasłużone wakacje. Podczas urlopu uległa poważnemu wypadkowi. Doznała skomplikowanego urazu w obrębie stawu skokowego i groziła jej długotrwała rekonwalescencja. Na szczęście jedna z przyjaciółek aktorki, poleciła jej lekarza, który zaproponował jej nowatorskie leczenie. Dzięki niemu artystka jest na dobrej drodze do odzyskania pełnej sprawności w złamanej nodze. - Według schematu 6 tygodni po urazie miałabym zdjęty gips. A ja już chodzę i to bez gipsu, bo zaufałam mojemu lekarzowi.  Liczę, że już niedługo będę nie tylko robić szpagat i normalnie chodzić, ale też założyć szpilki - mówiła w rozmowie z “Faktem”.

Posiadłość Joanny Kurowskiej robi wrażenie

Joanna Kurowska ma piękną posiadłość pod Warszawą. Cały dom jest otoczony ogromną ilością zieleni i jest urządzony bardzo oryginalnie. - Dom jest moją ostoją. Kocham ten dom jak członka rodziny i po prostu się tutaj regeneruję - wyznała w “Dzień Dobry TVN”.

W domu Kurowskiej jest mnóstwo kolorowych dodatków i antyków. Prawie każdy przedmiot ma specjalne znaczenie. - Wnętrze ma dużo elementów z mojego rodzinnego domu, który musiałam zlikwidować, bo rodzice zmarli. Ja sobie zrobiłam taki eklektyczny dom, bo chcę, żeby mebel przypominał mi pewną historię i to jest dla mnie ważne - podkreśliła artystka.

Dom Joanny Kurowskiej.jpg
Dom Joanny Kurowskiej fot. Instagram @joannakurowska_official
dom Joanny Kurowskiej (1).jpg
Dom Joanny Kurowskiej fot. Instagram @joannakurowska_official