Rozrywka.Goniec.pl

Unsplash/Piotr Cichosz

Zacznie się już o 21:05. Miliony Polaków włączą Polsat i długo nie zmienią kanału

7 Lutego 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Dziś w tv każdy powinien odnaleźć coś dla siebie. Miłośnicy filmowych emocji z pewnością wybiorą się w kolejną przygodę z "Piratami z Karaibów", wielbiciele kultury przyjrzą się laureatom gali Bestsellery Empiku 2022, a poszukiwaczy wzruszeń z pewnością usatysfakcjonuje historia "Richarda Jewella".

Dziś w tv "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka"

Druga część hitowej serii o przygodach kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp ) oraz jego przyjaciół, po sukcesie pierwowzoru, była kwestią czasu. I jak się okazało, przyniosła równie miażdżący sukces.

Tym razem nasi bohaterowie wybiorą się w podróż celem odnalezienia skrzyni zawierającej wciąż bijące serce legendarnego postrachu mórz - Davy'iego Jonesa (nominowany w tym roku do Oscara Bill Nighy). Czy uda im się dokonać niemożliwego i zatrzymać przeznaczenie? Dowiemy się już dziś, włączając Polsat o godz. 21:05.

Dziś w tv Bestsellery Empiku 2022

Gala nagród kulturalnych Empiku od zawsze budzi ogromne emocje w branży. Nagrodzeni zostaną autorzy najlepiej sprzedających się książek, płyt i filmów. Zwłaszcza pierwsza kategoria wydaje się wyjątkowo ciekawa - w szranki staną ze sobą bowiem Olga Tokarczuk , Szczepan Twardoch, czy Nicholas Sparks.

Wydarzenie, jak zwykle, uświetnione będzie występami wielu uznanych muzyków. Wydarzenie jest zatem łakomym kąskiem dla miłośników polskiej kultury. Jego przebieg śledzić będzie można dziś o 20.15 w TVN .

Dziś w tv "Richard Jewell"

Wzruszająca, oparta na faktach historia ochroniarza Richarda Jewella - mężczyzny, który w 1996 r. podczas Igrzysk Olimpijskich uratował życie tysiącom, w porę zauważając ładunek wybuchowy podłożony przez terrorystów.

Sławą bohatera narodowego Jewell nie cieszy się jednak długo. Wkrótce zaczyna być podejrzewany o to, że sam brał udział w spisku, co przewraca jego życie do góry nogami. Piękny film Clinta Eastwooda obejrzeć będzie można zaraz po gali Bestsellerów Empiku - w TVN o godz. 22.50.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Religia na maturze? Ida Nowakowska nie ma wątpliwości, czy to dobry pomysł
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Steffen Möller zniknął z telewizji z dnia na dzień. Wydało się, co teraz robi gwiazdor "M jak miłość"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski najadł się strachu na lotnisku. "Nerwy były straszne"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel na romantycznym nagraniu z ukochaną. Miłość kwitnie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]