Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wychudzony Bogusław Linda brylował na imprezie w Warszawie. Fani niepokoją się o aktora
Monika Majko
Monika Majko 21.05.2022 15:45

Wychudzony Bogusław Linda brylował na imprezie w Warszawie. Fani niepokoją się o aktora

Bogusław Linda
TRICOLORS/East News

Jakiś czas temu Bogusław Linda usunął się w cień i przestał pokazywać się publicznie. Niedawno wybrał się jednak na imprezę w Warszawie, a jego wygląd bardzo zaniepokoił fanów, bowiem uwielbiany przez Polaków aktor niemal niknie w oczach. Pojawiły się doniesienia, że 69-letni gwiazdor zmaga się z kłopotami zdrowotnymi.

Za nieco ponad miesiąc Bogusław Linda będzie świętował swoje 70. urodziny. Gwiazdor przyszedł na świat 27 czerwca 1952 roku i od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów.

W ostatnim czasie Bogusław Linda unikał jednak pokazywania się publicznie. Nie jest tajemnicą, że gwiazdor zmagał się z poważnymi problemami z kręgosłupem, które uniemożliwiały mu normalne funkcjonowanie. Aktor musiał podjąć długą i żmudną rehabilitację.

Aktualny wygląd Bogusława Lindy niepokoi fanów aktora

Niedawno jednak gwiazdor takich hitów filmowych, jak "Psy" czy "Złoto dezerterów", wybrał się na premierę e-booka Doroty Kośmickiej "Zawód: producentka", która odbyła się kilka dni temu w Warszawie. Wygląd 69-letniego Bogusława Lindy zaniepokoił jednak fanów i obecnych na imprezie gości.

Bogusław Linda wyraźnie stracił na wadze i sprawia wrażenie niemal wychudzonego. Ciężko rozpoznać w nim filmowego twardziela sprzed lat. W sieci pojawiły się zdjęcia gwiazdora z imprezy.

Wszystko wskazuje na to, że zdrowie 69-letniego aktora w ostatnim czasie trochę szwankuje. Jednak Bogusław Linda bardzo chroni swoją prywatność i niezwykle rzadko udziela wywiadów, dlatego nieznane są przyczyny tych kłopotów.

Boguś trochę ostatnio podupadł na zdrowiu, ale on nie lubi mówić głośno o swoich problemach – miała przyznać osoba z otoczenia Lindy, cytowana przez serwis "Pomponik".

EN 01524760 0049
TRICOLORS/East News
linda
TRICOLORS/East News

Problemy ze zdrowiem ma także 79-letni Marian Opania

Z nasilonymi problemami zdrowotnymi w ostatnim czasie zmaga się także Marian Opania. Aktor musiał przełożyć premierę spektaklu ze swoim udziałem z powodu nagłego pogorszenia się stanu zdrowia.

- Wysiłek i stres związane z premierą w Teatrze Ateneum odbiły się na kondycji serca Mariana Opani - przekazała na swoich łamach "Dobry Tydzień".

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl