Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wspaniałe wieści z domu Zenka Martyniuka. Poruszenie na całą Polskę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.10.2023 14:32

Wspaniałe wieści z domu Zenka Martyniuka. Poruszenie na całą Polskę

Danuta i Zenon Martyniukowie
KAPIF

W ostatnim czasie głośno było o Zenonie Martyniuku i jego najbliższych, niestety były to dość kontrowersyjne informacje. Dotyczyły one w dużej mierze syna muzyka, Daniela. Tym razem są to jednak niezwykle radosne wieści, a w stronę wokalisty i jego żony spływają szczere gratulacje

Danuta i Zenon Martyniukowie już od wielu lat są małżeństwem

Zenon Martyniuk to niekwestionowany król muzyki disco polo. Wylansował wiele hitów, tj. “Pszczółka Maja”, “Przez twe oczy zielone”, “Psotny wiatr” czy Przekorny los". Wielu fanów artysty nie wyobraża sobie imprezy bez tych utworów, które zdecydowanie porywają publikę do tańca i wspólnej zabawy.

Danuta i Zenon Martyniukowie są małżeństwem już od ponad 30 lat i cały czas są w siebie zapatrzeni tak, jak na początku związku. Muzyk i jego żona doczekali się jedynego syna, Daniela, który przez pewien czas był bohaterem nagłówków z racji swoich problemów w małżeństwie oraz z prawem. Wokalista w wywiadach niejednokrotnie pokazywał swoje niezadowolenie z powodu zachowania syna. Ostatecznie jednak zadecydował, że nie będzie wtrącał się w jego życie i postanowił skupić się na swojej karierze, a także żonie i wnuczce.

Krzysztof Ibisz zamieścił nekrolog. Kondolencje spływają ze wszystkich stron

Zmiany w życiu Danuty i Zenona Martyniuków

Danuta i Zenon Martyniuk chętnie pozują na ściankach podczas koncertów i eventów, a wokalista dodatkowo często koncertuje. Małżonkowie postanowili trochę zmienić swoją codzienność, a plany szybko wprowadzili w życie. Pierwsza była żona muzyka. To ona rozpoczęła walkę o wymarzoną sylwetkę, choć jak sama przyznała, nie było to łatwe.

- Najgorsze były słodycze i białe pieczywo oraz masełko, którego za dużo używałam. Kiedy schudłam, postanowiłam, że by coś zrobić także z twarzą. Skóra się przecież starzeje, a gdy się chudnie, jest bardziej wiotka - powiedziała Danuta Martyniuk podczas rozmowy z “Faktem”. 

Media informują, że żona Zenona Martyniuka, by pomóc sobie w dążeniu do wymarzonego wyglądu, zdecydowała się na zabiegi związane z medycyną estetyczną. Danuta Martyniuk miała poddać się korekcie nosa, a także ma planować lifting twarzy.

Zmiany w rodzinie Zenona Martyniuka. Sypią się gratulacje

Nie tylko Danuta Martyniuk przeszła spektakularną zmianę. Zdołała namówić Zenka Martyniuka, by on również przeszedł na dietę. Wszystko poszło po myśli małżonków, a rezultatami diety muzyk pochwalił się podczas imprezy “Roztańczony Narodowy”, która odbyła się w sobotę, 30 września.

- Pilnuję się ostatnimi czasy. Zrezygnowałem ze słodyczy i efekty już widać. Stroje sceniczne leżą na mnie lepiej. I wszystkie guziki w marynarce mogę zapiąć. Staram się jeść regularnie. Pięć posiłków dziennie. Małe porcje - powiedział artysta w rozmowie z “Super Expressem”. 

Ta spektakularna zmiana Zenona Martyniuka i jego żony ogromnie zaskoczyła internautów. Gdy w social mediach pojawiły się najnowsze zdjęcia małżonków, szybko w ich stronę posypały się gratulacje i miłe komentarze. Fani artysty zdecydowanie byli zachwyceni tym, jak udało mu się zmienić i schudnąć.