Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wiktoria Gąsiewska w końcu opowiedziała o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim. Czy nadal coś ich łączy?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.05.2022 10:48

Wiktoria Gąsiewska w końcu opowiedziała o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim. Czy nadal coś ich łączy?

Wiktoria Gąsiewska
Pawel Wodzynski/East News

Wiktoria Gąsiewska po niemal roku milczenia, w końcu zabrała głos w sprawie rozstania z Adamem Zdrójkowskim. Gwiazda wyjaśniła też jak obecnie wyglądają relacje pomiędzy nią a jej byłym partnerem.

Nieoczekiwane rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego wstrząsnęło polskim show-biznesem. Dziś wiemy już, jak przez ten trudny okres przechodziła aktorka.

Wiktoria Gąsiewska wyznaje

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedne z największych gwiazd młodego pokolenia. Widzowie TVP pokochali młodych aktorów, którzy występowali wspólnie w popularnym serialu "Rodzinka.pl".

Miłość w serialu wkrótce przerodziła się w miłość w życiu prywatnym. Fani byli szczęśliwi, widząc radość bijącą od zakochanych, widoczną na branżowych imprezach i zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych.

Niestety, sielanka dobiegła końca. Jesienią ubiegłego roku, Wiktoria Gąsiewska nieoczekiwanie wyznała, że od jakiegoś czasu nie spotyka się już z Adamem Zdrójkowskim. Atmosferę podgrzały też zdjęcia aktorki, w objęciach Jakuba Lipowskiego z "Tańca z gwiazdami".

Choć media donosiły o tym, że Zdrójkowski ciężko przechodzi przez rozstanie, jego była partnerka konsekwentnie unikała wydawania komentarzy na temat ich relacji. Ostatecznie, przerwała jednak milczenie.

Wiktoria Gąsiewska opowiada o rozstaniu

W rozmowie z portalem JastrząbPost, Wiktoria Gąsiewska opowiedziała, dlaczego przez tak długi czas nie chciała zabierać głos w sprawie swojego rozstania z Adamem Zdrójkowskim.

- Jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne - wyznała gwiazda.

Aktorka wyjawiła, że w tym trudnym okresie, otrzymała dużo wsparcia od swojej rodziny. Zdradziła też, że wciąż ma kontakt z Adamem Zdrójkowskim, z powodu wspólnej pracy przy filmach. Stwierdziła, że podchodzi jednak do sprawy bardzo profesjonalnie.

- To jest trochę jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić? Jakoś z tym musisz żyć - porównała Wiktoria Gąsiewska.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl