Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wielka wpadka w "Dzień dobry TVN". Internauci byli bezlitośni
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 26.09.2023 13:28

Wielka wpadka w "Dzień dobry TVN". Internauci byli bezlitośni

Dzień dobry TVN
kadr "Dzień dobry TVN"

Nieoczekiwane wydarzenia i wpadki w programach na żywo należą do codzienności. Prowadzący zazwyczaj są w stanie uratować sytuację, uciekając się do różnych trików. Czasem obracają zdarzenie w żart, innym razem przepraszają czy zaczynają się tłumaczyć. Jednak ta wtopa, która przytrafiła się w “Dzień dobry TVN” podczas występu Mery Spolsky pozostanie w pamięci widzów na długo. Wywołała niemałe poruszenie i mocno rozbawiła internautów. Co się stało? 

Wielka wpadka w "Dzień dobry TVN"

Praca w programach nadawanych na żywo rządzi się swoimi prawami, a szczególnie w śniadaniówkach, w których wszystko odbywa się bardzo szybko i dynamicznie. W takich okolicznościach nie trudno o wpadkę czy niezaplanowane zdarzenie. Przeróżne wtopy zdarzają się non stop, co zresztą uwielbiają spragnieni śmiechu i dobrej zabawy widzowie. 

Teraz niezłą wtopę zaliczył “Dzień dobry TVN”, a fani programu ruszyli do mediów społecznościwych produkcji, żeby tam wyrazić swoje emocje i skomentować to, co zobaczyli. Mieli niemały ubaw. 

Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Widzów programu spotkało ogromne rozczarowanie

Gościnią niedzielnego odcinka “Dzień dobry TVN” była Mery Spolsky. Została zaproszona do programu w celu promocji swojego najnowszego singla oraz płyty. Na zakończenie gwiazda wykonała swój utwór i właśnie wtedy doszło do nieoczekiwanej, wielkiej wpadki. 

Otóż tych, którzy wierzą, że występy artystów w “Dzień dobry TVN” są na żywo, spotkał niemały zawód. Razem z piosenkarką wysępowali artyści, którzy udawali, że grają na instrumentach. Wyglądało to bardzo źle. 

Internauci nie zostawili na nich suchej nitki

Nie umknęło to uwadze spostrzegawczych widzów, którzy wyśmiali ich występ w komentarzach na Instagramie. “No już poważnie, to już lepiej niech ona sama udaje, że śpiewa, niż ten wirtuoz bębenka i pianina. Ogarnijcie sobie dyrektora planu”; “Jeden gra bez prądu, a drugi nie dotyka perkusji”; “Facet na perkusji skradł występ” – pisali wyraźnie rozbawieni fani programu. A to tylko część tego rodzaju komentarzy.