Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wpadka za wpadką w "DDTVN". Krzysztofa Skórzyńskiego poprawiali wszyscy wokół
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.09.2023 20:06

Wpadka za wpadką w "DDTVN". Krzysztofa Skórzyńskiego poprawiali wszyscy wokół

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński
kadr programu "Dzień Dobry TVN" prod. TVN

Krzysztof Skórzyński podczas niedzielnego odcinka “Dzień Dobry TVN”, ku zaskoczeniu zebranych w studiu gości, jak i widzów zgromadzonych przed telewizorami, zdecydowanie nie był w formie. Prowadzący w trakcie trwania programu zaliczył kilka niespodziewanych wpadek. Poprawiały go Izabela Ostaszewska i Izabela Kuna. Co takiego wydarzyło się podczas emisji śniadaniówki?

Programy emitowane na żywo, to ogromne wyzwanie

Nie da się ukryć, że programy, które emitowane są na żywo, bywają ogromnym wyzwaniem. Podczas ich trwania jest bardzo łatwo o wpadkę, której nie da się usunąć ani zatuszować. Warto też zaznaczyć, że pomimo tego, że prezenter jest przygotowany, z przyczyn często niezależnych od niego może dojść do zaskakujących sytuacji.

Krzysztof Skórzyński w “Dzień Dobry TVN” dał się poznać jako niezwykły specjalista, zawsze przygotowany do prowadzenia rozmów na dany temat, jednak tym razem poszło nie tak. Podczas niedzielnego wydania programu śniadaniowego zaliczył kilka wpadek słownych.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Krzysztof Skórzyński w "Dzień Dobry TVN" zaliczał wpadkę za wpadką

Podczas niedzielnego odcinka “Dzień Dobry TVN”  na planie pojawiły się Izabela Kuna wraz z Mają Ostaszewską. Do programu przyszły, by promować nowy film “Teściowie 2”, w którym wcielały się w główne postacie, a który jest już w kinach od 15 września. I tutaj po raz pierwszy Krzysztof Skórzyński zaliczył wpadkę, bowiem poinformował widzów, że produkcję można oglądać już od tygodnia na dużych ekranach. Maja Ostaszewska szybko poprawiła prezentera, mówiąc, że właśnie trwa weekend otwarcia drugiej części lubianego filmu pt. “Teściowie”.

Kolejna wpadka Krzysztofa Skórzyńskiego podczas trwania "Dzień Dobry TVN"

To zdecydowanie nie był koniec niefortunnych wypowiedzi Krzysztofa Skórzyńskiego podczas emisji programu. W trakcie rozmowy prezenterów z gośćmi Ewa Drzyzga zapytała Izabelę Kunę o jej książkę pt. “Klara”. Aktualnie trwają prace nad serialem, którego scenariusz powstać miał na podstawie książki, której autorką jest jedna z goszczących w “Dzień Dobry TVN” aktorka. Tutaj Krzysztof Skórzyński znów zabrał głos i bez wahania powiedział, że serial jest już na Playerze. Izabela Kuna zdecydowanie zaprzeczyła tym słowom.

Na samo zakończenie programu widzowie znów mieli usłyszeć kolejną niefortunną wypowiedź prowadzącego. Podczas niedzielnego wydania “Dzień Dobry TVN” Krzysztof Skórzyński niespodziewanie pożegnał się z widzami słowami “Miłej soboty”.