Rozrywka.Goniec.pl > Krzysztof Skórzyński

Krzysztof Skórzyński

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński
17.09.2023 20:06 Wpadka za wpadką w "DDTVN". Krzysztofa Skórzyńskiego poprawiali wszyscy wokół

Krzysztof Skórzyński podczas niedzielnego odcinka “Dzień Dobry TVN”, ku zaskoczeniu zebranych w studiu gości, jak i widzów zgromadzonych przed telewizorami, zdecydowanie nie był w formie. Prowadzący w trakcie trwania programu zaliczył kilka niespodziewanych wpadek. Poprawiały go Izabela Ostaszewska i Izabela Kuna. Co takiego wydarzyło się podczas emisji śniadaniówki?

Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński
09.09.2023 11:29 Krzysztof Skórzyński zaliczył wpadkę w "Dzień Dobry TVN". Ewa Drzyzga skarciła współprowadzącego

Podczas sobotniego wydania popularnej śniadaniówki, na planie zrobiło się gorąco. Krzysztof Skórzyński zaangażował się w demonstrację korzystania a defibrylatorów AED w sytuacji, gdy trzeba udzielić komuś pierwszej pomocy. W pewnym momencie wtrąciła się Ewa Drzyzga i skarciła współprowadzącego. 

Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, Dzień dobry TVN
26.08.2023 22:10 Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński mają niespodziankę dla widzów. Każdy może skorzystać

Załoga “Dzień dobry TVN”, na czele z Ewą Drzyzgą i Krzysztofem Skórzyńskim, przygotowali niespodziankę dla widzów śniadaniówki. Trzeba przyznać, że ekipa programu bardzo się postarała. Co to będzie? 

Ewa Drzyzga/Krzysztof Skórzyński
23.07.2023 19:35 Ewa Drzyzga zaliczyła wpadkę. Nie miała pojęcia, że jest nagrywana

Program “Dzień Dobry TVN” w wakacje emitowany jest wyłącznie w weekendy. W niedzielę 23 lipca poprowadzili go Ewa Drzyzga wraz z Krzysztofem Skórzyńskim. Podczas krótkiego nagrania, jakie udostępnił prowadzący, można zobaczyć, a także usłyszeć, jaką wpadkę zaliczyła prezenterka. Nie wiedziała, że wszystko było nagrywane.

Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyski
22.07.2023 14:18 "Dzień dobry TVN". Widzowie nie zostawili suchej nitki na prowadzących. Ostra krytyka

W wakacje widzowie TVN oglądają wydania śniadaniówki stacji, które prowadzą nowe duety. W sobotni poranek w “Dzień dobry TVN” wystąpili Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. W mediach społecznościowych “DDTVN” pojawiło się mnóstwo komentarzy od poirytowanych użytkowników sieci i fanów programu. Zmiany wprowadzone przez władzę TVN ewidentnie nie przypadły widzom do gustu. 

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński w "Dzień dobry TVN"
03.07.2023 17:32 Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński razem w "Dzień dobry TVN". Czy zmieni się formuła programu?

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński w "Dzień dobry TVN" jako duet zadebiutowali podczas pierwszego w tym sezonie wydania wakacyjno-weekendowego. Pełni werwy opowiedzieli o pieczołowitych przygotowaniach, a Ewa Drzyzga pokusiła się też  o ocenę ich wspólnej pracy. W przypływie szczerości nawiązała do swojej byłej telewizyjnej towarzyszki, Agnieszki Woźniak-Starak.

Rozenek Skórzyński
20.06.2023 20:53 Prawda o relacji Małgorzata Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego wyszła na jaw. Otworzyli się przed kamerami

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński wspólnie prowadzą poranny program “Dzień dobry TVN”. Prezenterzy wyznali, jak współpracuje im się na planie śniadaniówki. Jesteście ciekawi?

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński
18.06.2023 22:03 Atak na Małgorzatę Rozenek w "DDTVN". Współprowadzący musiał ją ratować

W niedzielny poranek w “Dzień Dobry TVN” doszło do niemałej wpadki. Emocji było co niemiara i wszystko mogło się skoczyć źle. Małgorzata Rozenek omal nie oberwała piłką w twarz. Na szczęście na pomoc pośpieszył jej współprowadzący kolega. Wyglądało groźnie, ale finalnie wszystko dobrze się skończyło. Jak do tego wszystkiego doszło?

Krzysztof Skórzyński
12.06.2023 16:18 Krzysztof Skórzyński zaliczył wtopę w "Dzień dobry TVN". Widzowie są wściekli

Krzysztof Skórzyński zaliczył wpadkę na wizji. Wzburzeni internauci szumnie krytykują jego słowa, które wypowiedział w “Dzień dobry TVN”. Czy prezenter powiedział o dwa wyrazy za dużo? W sieci zawrzało. Prezenter postanowił zabrać głos w sprawie.

Krzysztof Skórzyńśki
12.06.2023 16:13 "Dzień dobry TVN". Krzysztof Skórzyński bez Małgorzaty Rozenek. Widzowie zachwyceni

Krzysztof Skórzyński od pewnego czasu należy do grona prowadzących popularny program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Choć widzowie od samego początku zapałali do dziennikarza sympatią, to jego etatowa partnerka często działała im na nerwy. Od dawna w sieci pojawiają się petycje w sprawie zmiany współprowadzącej. Czyżby TVN wysłuchał głosów widzów?

"Dzień dobry TVN"
08.03.2023 13:45 "Dzień dobry TVN". Krzysztof Skórzyński chwycił kwiaty i ruszył w kierunku Małgorzaty Rozenek. Co za sceny

"Dzień dobry TVN" świętowało 8 marca Dzień Kobiet. W związku z tym prowadzący program Krzysztof Skórzyński postanowił sprezentować swojej koleżance Małgorzacie Rozenek bukiet przepięknych kwiatów. Gwiazda nie ukrywała swojej radości. 

małgorzata rozenek krzysztof skórzyński
14.01.2023 12:06 "Dzień dobry TVN". Krzysztof Skórzyński uderzył w czuły punkt Małgorzaty Rozenek. Ich nerwowy dialog miał być dowcipny

"Dzień dobry TVN" w weekendy najczęściej prowadzą Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek. Tak było i tym razem, a w orbicie ich zainteresować znalazły się suknie z minionych czasów. Prezenter pokusił się o niewinny przytyk względem koleżanki, na co ta błyskawicznie zareagowała.

"Dzień dobry TVN"
17.12.2022 21:10 Zaskakujące sceny w "DDTVN". Krzysztof Skórzyński wypalił do Małgorzaty Rozenek: "Ona oszukuje"

"Dzień dobry TVN" w sobotnim wydaniu zaprezentował pojedynek prezenterów! Krzysztof Skórzyński, Małgorzata Rozenek i Damian Michałowski urządzili wyścigi na rowerkach stacjonarnych. Pierwszy z prezenterów w pewnym momencie zarzucił swojej koleżance oszustwo.

malgorzata rozenek
13.11.2022 10:29 "Dzień dobry TVN". Widzom puściły nerwy, nawołują TVN do zwolnienia Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek robi, co może, jednak nijak nie udaje jej się zjednać przychylności widzów "Dzień dobry TVN". Fani programu przyzwyczajeni są do profesjonalizmu prowadzących, a tego trochę brakuje debiutującej w tej roli "Perfekcyjnej". Domagają się jej zwolnienia, krytykują każdy jej rok. Tak było również po ostatnim występie, jednak czy celebrytka faktycznie zasłużyła na takie bezlitosne połajanki?

krzysztof skórzyński małgorzata rozenek
12.11.2022 13:34 "Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński przyłapani za kulisami. Wyjątkowe nagranie obiegło sieć

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński prowadzili sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN", które w drodze wyjątku obyło się bez wpadek prowadzącej. To jej wielkie osiągnięcie, zważywszy na ilość gaf popełnionych wcześniej, przez ponad 2 miesiące od debiutu na wizji. Przez ten czas gospodarze nie zdobyli dużej sympatii widzów, jednak dwoją się i troją, by wreszcie to zmienić. Wszystko wskazuje na to, że… może się udać, a to za sprawą zakulisowego nagrania z planu!

Małgorzata Rozenek Krzysztof Skórzyński
07.11.2022 15:46 Krzysztof Skórzyński zdradził szczegóły współpracy z Małgorzatą Rozenek. "Wywodzimy się z różnych światów"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński od kilku miesięcy wspólnie prowadzą program "Dzień dobry TVN". Znany dziennikarz wyznał, jak przebiega ich współpraca. Wyjawił kilka interesujących szczegółów.

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński straszą przechodniów
01.11.2022 10:40 "Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek straszyła przechodniów na Halloween. "Ze śmiercią jej do twarzy"

"Dzień dobry TVN". W popularnej śniadaniówce nie mogło zabraknąć celebrowania Halloween. Do zrobienia show na ulicach Warszawy oddelegowana została "ulubienica widzów", Małgorzata Rozenek. W duecie z Krzysztofem Skórzyńskim przywdziali upiorne stroje i ruszyli na ulice Warszawy, by straszyć przechodniów. Jak im poszło?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli o krok od miliona. Perfekcyjna się skompromitowała?
04.10.2022 11:31 "Milionerzy". Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli o krok od miliona. Perfekcyjna się skompromitowała?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli gośćmi specjalnego wydania "Milionerów" z okazji 25-lecia stacji TVN. W wyjątkowym odcinku gwiazdy walczyły o pieniądze, które miały zostać przekazane na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Celebrytka nie wypadła najlepiej?

Małgorzata Rozenek
15.09.2022 16:13 "Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zalicza kolejną wpadkę. Przerosło ją założenie poszewki na kołdrę

Małgorzata Rozenek zaliczyła kolejną wpadkę w "Dzień dobry TVN", która z pewnością mocno odbiła się na jej dumie "Perfekcyjnej Pani Domu". Prezenterka poległa podczas zakładania poszewki na kołdrę. Co tu dużo gadać, trochę wstyd. Małgorzata Rozenek przegrała w starciu dotyczącym "szybkiego ścielenia" ze swoim ekranowym partnerem. "Dzień dobry TVN". Ciężkie chwile Małgorzaty Rozenek "Dzień dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. W ostatnim czasie zaszły w nim jednak pewne zmiany obsadowe, w wyniku których do show dołączyła kolejna para prezenterów - Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński. Poprowadzenie porannego formatu TVN było marzeniem żony Radosława Majdana już od dłuższego czasu. W końcu udało jej się osiągnąć swój cel. Czy stało się to jednak z korzyścią dla widzów? Czytając komentarze w sieci, można bardzo w to wątpić. Wielu fanów programu nie jest zadowolonych z obecności w nim Małgorzaty Rozenek, która w dodatku od samego początku swojej aktywności w show zalicza wpadki. Ciągłe poprawianie włosów, czy przejęzyczenia nie umknęły uwadze widzów. W ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN" gwiazda popełniła kolejną gafę, która z pewnością musiała bardzo ją zaboleć. "Perfekcyjna Pani Domu" poległa bowiem na czynności, z którą mianująca się tym tytułem gospodyni z pewnością nie miałaby żadnego problemu. Zakładanie poszewki na kołdrę zbyt wymagającym zadaniem "Dzień dobry TVN" gościło 15 września architektkę porządku Agnieszkę Witkowską. Kobieta zleciła prezenterom wykonanie prostego zadania - założenia poszewki na kołdrę. "Konkurs" miał wygrać ten z nich, który zrobiłby to szybciej. Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński niezwłocznie zabrali się do roboty. Widzowie z pewnością nie mieli wątpliwości, kto wykona swoje zadanie jako pierwszy. "Perfekcyjna Pani Domu" nie mogła przecież zawieść, o czym sama była święcie przekonana. - Ja mogę mieć lekkie fory tutaj, nie przeczę - orzekła pewna siebie gwiazda. instagram.com/dziendobrytvnSzybko okazało się jednak, że Małgorzata Rozenek przeceniła swoje umiejętności. Gdy Krzysztof Skórzyński zadeklarował wykonanie zadania, celebrytka wciąż jeszcze zaplątana była w pościeli. Ostatecznie odłożyła poszewkę i kołdrę i upokorzona pogratulowała swojemu "konkurentowi". Artykuły polecane przez Goniec.pl:Jarek z „Chłopaków do wzięcia” będzie śpiewał. Za kilka dni pojawi się w jednym z polskich miast, chce pomóc koledzeNie żyje Wiesław Zięba. Stworzył "Bolka i Lolka" i "Reksia", wielu zawdzięcza mu radości dzieciństwaSara James skomentowała swój udział w finale amerykańskiego „Mam Talent”. Pokazała klasę?Źródło: goniec.pl