Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zalicza kolejną wpadkę. Przerosło ją założenie poszewki na kołdrę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.09.2022 16:13

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zalicza kolejną wpadkę. Przerosło ją założenie poszewki na kołdrę

Małgorzata Rozenek
TRICOLORS/East News; instagram.com/dziendobrytvn

Małgorzata Rozenek zaliczyła kolejną wpadkę w "Dzień dobry TVN", która z pewnością mocno odbiła się na jej dumie "Perfekcyjnej Pani Domu". Prezenterka poległa podczas zakładania poszewki na kołdrę.

Co tu dużo gadać, trochę wstyd. Małgorzata Rozenek przegrała w starciu dotyczącym "szybkiego ścielenia" ze swoim ekranowym partnerem.

"Dzień dobry TVN". Ciężkie chwile Małgorzaty Rozenek

"Dzień dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. W ostatnim czasie zaszły w nim jednak pewne zmiany obsadowe, w wyniku których do show dołączyła kolejna para prezenterów - Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński.

Poprowadzenie porannego formatu TVN było marzeniem żony Radosława Majdana już od dłuższego czasu. W końcu udało jej się osiągnąć swój cel. Czy stało się to jednak z korzyścią dla widzów? Czytając komentarze w sieci, można bardzo w to wątpić.

Wielu fanów programu nie jest zadowolonych z obecności w nim Małgorzaty Rozenek, która w dodatku od samego początku swojej aktywności w show zalicza wpadki. Ciągłe poprawianie włosów, czy przejęzyczenia nie umknęły uwadze widzów.

W ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN" gwiazda popełniła kolejną gafę, która z pewnością musiała bardzo ją zaboleć. "Perfekcyjna Pani Domu" poległa bowiem na czynności, z którą mianująca się tym tytułem gospodyni z pewnością nie miałaby żadnego problemu.

Zakładanie poszewki na kołdrę zbyt wymagającym zadaniem

"Dzień dobry TVN" gościło 15 września architektkę porządku Agnieszkę Witkowską. Kobieta zleciła prezenterom wykonanie prostego zadania - założenia poszewki na kołdrę. "Konkurs" miał wygrać ten z nich, który zrobiłby to szybciej.

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński niezwłocznie zabrali się do roboty. Widzowie z pewnością nie mieli wątpliwości, kto wykona swoje zadanie jako pierwszy. "Perfekcyjna Pani Domu" nie mogła przecież zawieść, o czym sama była święcie przekonana.

- Ja mogę mieć lekkie fory tutaj, nie przeczę - orzekła pewna siebie gwiazda.

instagram.com/dziendobrytvn
instagram.com/dziendobrytvn

Szybko okazało się jednak, że Małgorzata Rozenek przeceniła swoje umiejętności. Gdy Krzysztof Skórzyński zadeklarował wykonanie zadania, celebrytka wciąż jeszcze zaplątana była w pościeli. Ostatecznie odłożyła poszewkę i kołdrę i upokorzona pogratulowała swojemu "konkurentowi".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl