Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dzień dobry TVN". Widzom puściły nerwy, nawołują TVN do zwolnienia Małgorzaty Rozenek
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 13.11.2022 10:29

"Dzień dobry TVN". Widzom puściły nerwy, nawołują TVN do zwolnienia Małgorzaty Rozenek

malgorzata rozenek
TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek robi, co może, jednak nijak nie udaje jej się zjednać przychylności widzów "Dzień dobry TVN". Fani programu przyzwyczajeni są do profesjonalizmu prowadzących, a tego trochę brakuje debiutującej w tej roli "Perfekcyjnej". Domagają się jej zwolnienia, krytykują każdy jej rok. Tak było również po ostatnim występie, jednak czy celebrytka faktycznie zasłużyła na takie bezlitosne połajanki?

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek powinna zmienić pracę?

Grom krytycznych komentarzy, jaki wylał się na celebrytkę, naprawdę robi wrażenie. Wytknięto jej wszystko – wygląd, mimikę twarzy, gestykulację i barwę głosu. Czy rzeczywiście zasłużyła na ostre opinie, czy takie komentarze podchodzą już pod hejt?

Oceńcie sami, bowiem internauci nie są zbyt konsekwentni w swoich osądach i każdego z prowadzących oceniają w innej skali, a zawsze musi być jakiś "kozioł ofiarny" – do momentu zatrudnienia Rozenek pośród grona prezenterów porannego pasma był to Filip Chajzer, teraz miano znienawidzonej gospodyni przypadło Małgorzacie Rozenek.

Według telewidzów nie nadaje się ona do pracy konferansjerskiej i powinna "jak najszybciej wylecieć". Przewijają się opinie na temat jej irytującego głosu, ograniczonego słownictwa i… nudnego uosobienia, a oprócz tego:

- Dzisiaj dzień bez DDTVN, nie da się słuchać pani Rozenek i żaden foniatra i logopeda nie pomaga

- Choćby uszami klaskała, to nie da się jej oglądać i słuchać

- TVN nie liczy się z widzami

- Nie lubię oglądać Rozenek. Świetnie by się sprawdziła w prowadzeniu programów dla głuchoniemych. Jej głosu nie da się słuchać i gestykuluje tak, jakby próbowała coś przekazać, w sobie tylko znanym języku migowym – piszą rozjuszeni użytkownicy sieci.

Takie emocje wywołało nie tylko całe sobotnie wydanie, ale także zakulisowe nagranie z Krzysztofem Skórzyńskim. Telewizyjny towarzysz "Perfekcyjnej" zasiadł przed pianino i ku zaskoczeniu wszystkich nie brzdąkał na nim niesfornie, a zaczął po prostu płynnie grać.

Takie oblicze spraw przypadło do gustu "Rozenkowej", która nieśmiało zaczęła podśpiewywać i wtórować Skórzyńskiemu w nadawaniu melodii do przeboju Perfectu. Czy to naprawdę powód do tak zaangażowanego narzekania internautów? Jak myślicie, Małgorzata Rozenek musi cierpliwie przeczekać internetowe burze, czy widzowie mają prawo żądać jej usunięcia?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: