Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dzień dobry TVN". Krzysztof Skórzyński chwycił kwiaty i ruszył w kierunku Małgorzaty Rozenek. Co za sceny
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 08.03.2023 13:45

"Dzień dobry TVN". Krzysztof Skórzyński chwycił kwiaty i ruszył w kierunku Małgorzaty Rozenek. Co za sceny

"Dzień dobry TVN"
instagram.com/m_rozenek

"Dzień dobry TVN" świętowało 8 marca Dzień Kobiet. W związku z tym prowadzący program Krzysztof Skórzyński postanowił sprezentować swojej koleżance Małgorzacie Rozenek bukiet przepięknych kwiatów. Gwiazda nie ukrywała swojej radości. 

"Dzień dobry TVN" świętuje Dzień Kobiet

“Dzień dobry TVN” to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce, mający konkurencję jedynie w cieszącym się podobną sympatią widzów “Pytaniu na śniadanie” TVP. Show gromadzi codziennie przed telewizorami masę fanów chcących spędzić poranek ze swoimi ulubionymi prezenterami. 

W związku z tym, że 8 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet, w studiu pojawiło się wiele inspirujących przedstawicielek płci pięknej, które opowiadały o swoich inspiracjach i sposobach na życie

Małgorzata Rozenek nie miała jednak taryfy ulgowej. Wraz z Krzysztofem Skórzyńskim niezmiennie dbała o to, by wszyscy goście czuli się komfortowo, a widzowie przed telewizorami byli usatysfakcjonowani. 

Poważne zmiany w Biedronce, zacznie się już za chwilę. Klienci muszą o tym wiedzieć

Dżentelmeński gest Krzysztofa Skórzyńskiego

Choć w studiu “Dzień dobry TVN” panuje pełne równouprawnienie, Krzysztof Skórzyński dobrze wiedział, że to nie on jest tego dnia najważniejszy. Pamiętał, że jego współprowadzącej należy się coś wyjątkowego! 

Widzowie mogli być zatem świadkami wzruszającej sceny. W pewnym momencie dziennikarz chwycił bukiet pięknych kwiatów i ruszył w stronę Małgorzaty Rozenek, by złożyć jej najlepsze życzenia. 

instagram.com/m_rozenek

Dla wszystkich kobiet!

Zachwycona Małgorzata Rozenek odwdzięczyła się pocałunkiem w policzek i zwróciła się do wszystkich odbiorczyń “Dzień dobry TVN” przekonując, że ten wyjątkowy gest skierowany jest również do nich

- Odbieram te kwiaty w takim poczuciu, że odbieram je w imieniu wszystkich kobiet. Dzisiaj jest nasz dzień, dziewczyny i jeżeli ja mogę jeszcze chwilę, by złożyć wam życzenia, to życzę wam odwagi - mówiła gwiazda w programie. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.