Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wpadka w "Dzień dobry TVN". Marcin Prokop zaliczył "najbardziej kompromitujący moment"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 18.09.2023 11:56

Wpadka w "Dzień dobry TVN". Marcin Prokop zaliczył "najbardziej kompromitujący moment"

Marcin Prokop
fot. screen "Dzień dobry TVN"

Marcin Prokop i Dorota Wellman to jeden z najpopularniejszych duetów prowadzących poranne wydanie "Dzień dobry TVN". Dziennikarze przyzwyczaili już widzów, że nie można się z nimi nudzić. Tym razem zabawną wpadkę zaliczył gospodarz śniadaniówki. Dorota Wellman zrywała boki ze śmiechu. 

Dorota Wellman i Marcin Prokop zdobyli serca widzów "Dzień dobry TVN"

Marcin Prokop i Dorota Wellman od lat umilają widzom poranki w programie “Dzień dobry TVN”. Prezenterzy cieszą się ogromną sympatią publiczności, której dostarczają dużą dawkę energii i dobrego humoru.

Prowadzący “Dzień dobry TVN” słynie także z zabawnych wpadek. Jedną z nich mieliśmy okazję zobaczyć w poniedziałkowym wydaniu śniadaniówki. Marcin Prokop zatańczył breakdance na podłodze studia, co nie zakończyło się zbyt dobrze dla jego garderoby.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Marcin Prokop zaliczył wpadkę w "Dzień dobry TVN"

Podczas ostatniego wydania “Dzień dobry TVN” Mateusz Hładki poruszył temat hip-hopu. Marcin Prokop postanowił skorzystać z okazji i zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Prowadzący zatańczył breakdance.

- Jest jedna rzecz, dla której warto żyć. Ja zaczynam, wy kończycie  - powiedział Mateusz Hładki. -To był najbardziej cringe'owy (kompromitujący - przyp. red.) moment w telewizji śniadaniowej, jaki kiedykolwiek przeżyłem. (...) - Zróbcie trochę miejsce z deka, bo zaraz będę tańczył breaka  - odpowiedział Marcin Prokop.

"Dzień dobry TVN". Marcin Prokop porwał marynarkę. Wellman pękała ze śmiechu

Niestety pokaz taneczny Marcina Prokopa przyniósł straty w postaci porwanej marynarki. To nie pierwszy raz, kiedy garderoba dziennikarza ucierpiała podczas programu. Niedgyś pojawił się na wizji z rozerwanymi spodniami.

- Chciałam powiedzieć, że od tego breakdance marynarka mu się porwała - zauważyła rozbawiona Dorota Wellman. Dziennikarka nie była w stanie opanować śmiechu.