Rozrywka.Goniec.pl

(fot. materiały prasowe TVN)

"Totalne remonty Szelągowskiej" znów w TVN. Kiedy oglądać? Kim są bohaterowie programu?

27 Października 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

"Totalne remonty Szelągowskiej" znów w TVN. Uwielbiana przez Polaków architekta wnętrz znów będzie zachwycać swoimi projektami i metamorfozami mieszkań. Kiedy oglądać Dorotę Szelągowską? Kim będą bohaterowie programu?

"Totalne remonty Szelągowskiej" znów w TVN

Dorota Szelągowska bez wątpienia stała się ulubioną projektantką wnętrz nie tylko TVN, ale wszystkich (no może większości) Polaków. Przeprowadzone przez nią metamorfozy zawsze wzbudzają zachwyt, a podczas tworzenia projektu stara się jak najdokładniej dopasować do potrzeb, oczekiwań i gustów bohaterów.

Dorota Szelągowska już po raz piąty ruszy w podróż po całej Polsce, żeby pomóc tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Na tapet weźmie nie tylko mieszkania, ale i domy. Właściwe miejsca do remontu wskażą jej ludzie, którzy chcą się odwdzięczyć swoim prywatnym bohaterem za dobro, które od nich dostali. W kolejnym sezonie "Totalnych remontów Szelągowskiej" producenci postawili na niesamowite i wzruszające historie rodzinne. Nie trzeba przecież organizować spektakularnych akcji społecznych czy zbiórek charytatywnych, żeby być bohaterem dla swoich najbliższych.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - bohaterowie

Ela z Wałcza musiała przejąć opiekę nad swoim rodzeństwem po śmierci mamy. Swoje plany i marzenia odłożyła na później. Wszystko po to, żeby zapewnić pozostałym bezpieczny dach nad głową. Do programu zgłosiła ją siostra, która właśnie w taki sposób chciała podziękować swojej bohaterce za stworzenie domu pełnego miłości. Dorota wyremontuje także mieszkanie Agnieszce z Bydgoszczy, która na co dzień pracuje w ośrodku opiekuńczo - wychowawczym i samotnie wychowuje dwójkę małych dzieci. W Wildze ekipa “Totalnych remontów Szelągowskiej” zajmie się domem, w którym mieszka Marta - mama Karola i zastępcza opiekunka dwójki dzieci swojej siostry. Bohaterka musiała zrezygnować z pracy i swoich planów, żeby stworzyć dla całej trójki miejsce w którym będą czuły się kochane.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - odcinek 1. Magda z Młynkowa

Bohaterką premierowego odcinka jest Magda z Młynkowa. Obydwoje z mężem marzyli o dziecku, ale niestety nie było to możliwe. Po długich staraniach zdecydowali się na adopcję. Niestety partner Magdy wpadł w złe towarzystwo i uzależnił się od alkoholu. Ich rodzina rozpadała się krok po kroku. Magda wraz z dzieckiem postanowiła odejść i zadbać przede wszystkim o szczęście i spokój swojej córki. We dwie mieszkają w domu po dziadkach, który niestety jest kompletną ruiną. Tylko dach i nowe okna nie wymagają remontu. Było tam też jednak coś co zachwyciło Dorotę. To stary piec kaflowy, któremu projektantka wraz z Mariką postanowiły dać drugie życie. Swoje trzy grosze dołożył też Darek “Stolarz”, który stworzył przed domem dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Magda z Młynkowa zawsze “ma serce na dłoni” i choć sama ma niewiele, zawsze podzieli z innymi potrzebującymi. Po wizycie Doroty Szelągowskiej zmieni się całe jej życie. I nie chodzi tu tylko o remont!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >

Telewizja

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła przez piekło. Każda jej miłość kończyła się na cmentarzu
Czytaj więcej >

Telewizja

Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]