Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak wygląda córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Pójdzie w ślady rodziców?
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 14.09.2023 19:30

Tak wygląda córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Pójdzie w ślady rodziców?

Natasza Urbańska
KAPiF

Natasza Urbańska od wielu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Januszem Józefowiczem. Owocem ich miłości jest córka Kalina, która ma już piętnaście lat. Nastolatka odziedziczyła po znanych rodzicach zamiłowanie do sztuki i teatru. Jak dziś wygląda?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz tworzą szczęśliwą rodzinę

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w 2008 roku wzięli ślub i już po kilku miesiącach na świat przyszła ich córka, której wybrali imię Kalina. Choć małżeństwo dzieli spora różnica wieku, na co dzień doskonale się dogadują i dbają, by ich pociecha dorastała w jak najlepszych warunkach. 

Dziś Kalina ma już piętnaście lat i - podobnie jak jej znani rodzice - pasjonuje się muzyką i tańcem. Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza wyrosła na piękną i zdolną nastolatkę. Jak obecnie wygląda?

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Córka Nataszy Urbańskiej pójdzie w ślady mamy?

Piętnastolatka ma już na swoim koncie pierwsze występy na scenie. Kalina występuje w spektaklu “Metro” - to właśnie w nim przed laty zadebiutowała Natasza Urbańska. Artystka wyznała w jednym z wywiadów, że jej córka poważnie podchodzi do nowej roli.

- Obserwowaliśmy, na ile ona to poważnie bierze, a na ile jest to tylko "a, pośpiewam sobie", ale ona jednak bardzo się zaangażowała (...) Później były castingi (...) pojawiła się w tej grupie młodziaków i powolutku stawia swoje pierwsze kroki. To nie jest główna rola. "Metro" jest taką wylęgarnią talentów i takim pierwszym krokiem na scenie - stwierdziła Natasza Urbańska w rozmowie z Pomponikiem.

Jak dziś wygląda córka Nataszy Urbańskiej?

Kalina Józefowicz aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Na Instagramie udało jej się zgromadzić już prawie dwa tysiące osób. Nastolatka chętnie publikuje zdjęcia z przyjaciółmi oraz “selfie”.

Internauci często komentują jej urodę, a pod wpisami dziewczynki nie brakuje również porównań do znanych rodziców. Większość obserwatorów Kaliny twierdzi, że jest bardzo podobna do taty. - Urodziwa za rodzicami; - Ależ podobna do ojca! - czytamy pod zdjęciami.

Kalina Józefowicz 2.jpg
Instagram @_kalinae_
Kalina Józefowicz 3.jpg
Instagram @_kalinae_