Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

"Super Express": Zenek Martyniuk ma nowe zęby. Gwiazdor postanowił odmienić swój wygląd

24 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Jak donosi "Super Express", Zenek Martyniuk zainwestował w nowe zęby. Gwiazdor disco polo cieszy się obecnie śnieżnobiałym uśmiechem, a dodatkowo pozbył się diastemy, co widać na najnowszych zdjęciach piosenkarza.

Zenek Martyniuk wygląda dziś jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Lśniący uśmiech na pewno dodał mu pewności siebie.

Zenek Martyniuk wprowadza zmiany w wyglądzie? Zrobił sobie zęby?

Zenek Martyniuk to niewątpliwie jedna z największych polskich gwiazd i istna legenda disco polo. Występujący nieprzerwanie od 1989 r., wspólnie z grupą Akcent wylansował dziesiątki niezapomnianych przebojów.

Któż z miłośników tanecznych szlagierów nie zna hitów takich jak "Przez twe oczy zielone", "Przekorny los", czy "Dziewczyno z klubu disco"? To piosenki, które na stałe wpisały się w kanon polskiej muzyki rozrywkowej.

Charyzmatyczny wokalista zdaje się być dziś popularny, jak nigdy wcześniej. Stale pojawia się na koncertach organizowanych przez TVP , nieustannie zapełnia sale po brzegi, a na podstawie jego biografii powstał nawet film fabularny.

Zenek Martyniuk to gwiazdor i jak na gwiazdora przystało, postanowił zadbać o swój nieskazitelny image. "Super Express" donosi, że piosenkarz zdecydował się na korektę uzębienia.

Fani spekulują. Nowe zęby Zenka?

W ostatnim czasie Zenek Martyniuk pojawił się m.in. na gali "Osobowości i Sukcesy 2022", a także na koncercie Taneczny Port Mazury. Fani zauważyli wyraźne zmiany w uśmiechu piosenkarza.

Jak donosi "Super Express", chodzi o "nowe zęby" gwiazdora. Przyglądając się jego ostatnim fotografiom, łatwo zauważymy, że artysta pochwalić się może obecnie śnieżnobiałym uśmiechem.

Co więcej, korekta objęła również redukcję diastemy, czyli rozstępu górnych jedynek, który zauważyć mogliśmy u piosenkarza. Obecnie, zęby wokalisty ściśle do siebie przylegają, a Zenek Martyniuk chętnie prezentuje je fotografom, o czym przekonać możemy się na zdjęciu poniżej.

Tricolors/East News
Tricolors/East News

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: se.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]