Rozrywka.Goniec.pl

Facebook / Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Przyjaciele wspominają zmarłą Ninę Busk. Padło wiele wzruszających słów

17 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja

Wczoraj media obiegła przykra wiadomość dla fanów "Sanatorium miłości" i "The Voice: Senior" - zmarła uwielbiana uczestniczka obu programów, Nina Busk. Jej bliscy i przyjaciele z programu zdobyli się na kilka słów, wspominają uwielbianą przez widzów emerytkę.

"Sanatorium Miłości". Nina Busk nie żyje

Wczoraj rano media w całym kraju obiegła przykra wiadomość. Zmarła Nina Busk, gwiazda takich programów jak "Sanatorium miłości" czy "The Voice: senior". Jest to ogromny cios dla wszystkich fanów programu, jako że była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek. Jej poczucie humoru, otwartość i niebywała charyzma sprawiły, że znalazła wielu wielbicieli nie tylko wśród widzów, ale i wśród uczestników.

Kobieta zdobyła sympatię telewidzów dzięki swojej niepohamowanej energii i poczuciu humoru. Mimo swojego wieku, była młoda duchem, uwielbiała się śmiać i próbować nowych rzeczy. Dzięki temu nawiązała w programie wiele cennych znajomości, które z nią zostały do końca życia.

Zmarła po pobycie w szpitalu, ostatnie tygodnie zmagała się z chorobą. Jednak codziennie odwiedzali ją bliscy, przyjaciele, w tym także ci, których zapoznała w programie. Nie są szerzej znane okoliczności jej śmierci, ani z jaką konkretnie chorobą się zmagała, jednak znosiła to dzielnie i nawet na łożu śmierci uśmiech nie schodził z jej ust.

Bliscy wspominają, że do samego końca pozostała pełna szczęścia. W swoich ostatnich dniach również dużo się śmiała i żartowała. Przyjaciele z "Sanatorium miłości" zdecydowali się opowiedzieć o ostatnich spotkaniach z Niną, oraz wspomnieć jak wspaniałą osobą była.

"Sanatorium Miłości". Przyjaciele wspominają Ninę Busk

- Nina była dla mnie jak siostra. Tak zapisałam ją w telefonie. Dzwoniłyśmy do siebie niemal codziennie i godzinami gadałyśmy o wszystkim. Miała bardzo pozytywne podejście do życia, świetne żarty i taki optymizm, którym zarażała innych. Była dla mnie lekarstwem na smutki - wspomina Wiesława Kwiatek, uczestniczka programu.

Między dwoma uczestniczkami nawiązała się niezwykła więź. Wiesia przypomina, że we dwie zachowywały się jak zaprzyjaźnione nastolatki, które mogły plotkować całymi dniami i nocami. Udział w programie był dopiero początkiem ich przyjaźni, która trwała jeszcze długo potem. - Po programie często się spotykałyśmy, ja odwiedzałam Ninę w Toruniu, ona odwiedzała mnie w Warszawie. Niepotrzebne były nam hotele, bo zapraszałyśmy się wzajemnie do domów i jak nastolatki zarywałyśmy noce na rozmowy. (...) Nina pozostanie w mojej pamięci jako osoba szczęśliwa, kochana i spełniona. Zwiedziła prawie cały świat, miała ogromną wiedzę, sporo doświadczeń życiowych i była wspaniała matką, teściową i babcią. Odeszła otoczona miłością. Zawsze będzie w moim sercu Ponoć ta energia i optymizm pozostały z nią do samego końca. W jednym wywiadzie Nina Busk przyznała, że uwielbia się śmiać i zawsze będzie to robić. Wszystko wskazuje na to, że słowa dotrzymała i optymizm nie opuścił jej nawet w jej ostatnich chwilach.

Bliskim i rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >

Telewizja

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła przez piekło. Każda jej miłość kończyła się na cmentarzu
Czytaj więcej >

Telewizja

Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów
Czytaj więcej >

Telewizja

Agnieszka Chylińska przerwała milczenie. Ostro odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu
Czytaj więcej >
Alicja

Posiadam doświadczenie w wielu redakcjach - od Świata Gwiazd po Gazetę Wyborczą Trójmiasto. Jestem studentką scenariopisarstwa w Szkole Filmowej w Łodzi, a pisanie jest jedną z moich największych pasji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]