Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ponad 20 lat temu Magdalena Ogórek wystąpiła w popularnym serialu. W sieci pojawiło się nagranie
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 23.09.2023 09:56

Ponad 20 lat temu Magdalena Ogórek wystąpiła w popularnym serialu. W sieci pojawiło się nagranie

Magdalena Ogórek
fot. Instagram @magdalena.ogorek

Magdalena Ogórek od wielu lat jest związana z Telewizją Polską. Ponad 20 lat temu dziennikarka próbowała swoich sił w aktorstwie. Niewiele osób wie, że pojawiła się w jednym z popularnych seriali.

Magdalena Ogórek od wielu lat występuje w TVP

Magdalena Ogórek od wielu lat jest związana z Telewizją Polską. Od 2016 roku współprowadzi emitowany w TVP Info program “W tyle wizji”, a rok później zaczęła prowadzić w tej samej stacji “Studio Polska” oraz “O co chodzi”. Swego czasu tworzyła także duet z Jarosławem Jakimowiczem w formacie “W kontrze”.

Aktualnie możemy ją oglądać w “Minęła dwudziesta” na TVP Info. Ogórek ma za sobą nieudaną karierę polityczną. W 2015 roku Sojusz Lewicy Demokratycznej promował ją w wyborach na prezydenta. Zdobyła wówczas jedynie 2,38 procent głosów. Potem zaczęła bardzo pozytywnie wypowiadać się na temat Andrzeja Dudy oraz Jarosława Kaczyńskiego. W tym samym czasie zaczęła coraz częściej pojawiać się w TVP Info.

[TYLKO U NAS] Fatalne informacje dla TVP. Polacy zadecydowali, na Woronicza nie będą zadowoleni

Magdalena Ogórek próbowała swoich sił w aktorstwie

Niewiele osób wie, że Magdalena Ogórek przed tym jak zaczęła pojawiać się w programach telewizji publicznej, chciała zostać aktorką. Na swoim koncie ma kilka małych ról w popularnych serialach oraz epizody w filmach fabularnych. Zagrała ekspedientkę na stacji benzynowej w produkcji “Pokaż kotku, co masz w środku” oraz w “Los Chłopacos”, gdzie pojawiła się jako reporterka. Ogórek zadebiutowała w 2002 roku, wcielając się w pielęgniarkę w serialu “Na dobre i na złe”.

Magdalena Ogórek pojawiła się w serialu "Lokatorzy"

Również w 2002 roku, Magdalena Ogórek pojawiła się w popularnym wówczas sitcomie “Lokatorzy”. Wystąpiła w 87. odcinku produkcji, który nosił tytuł “Męskie tajemnice”. Widzowie mogli zobaczyć ją na ekranie przez zaledwie kilka minut, wcieliła się bowiem w rolę infantylnej sekretarki, która wchodzi w dialog z jednym z bohaterów.