Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ola Lubicz z "Klanu" zmieniła się nie do poznania. Rude włosy to już przeszłość
Irmina Jach
Irmina Jach 05.06.2022 20:02

Ola Lubicz z "Klanu" zmieniła się nie do poznania. Rude włosy to już przeszłość

Ola Lubicz
Screen z serialu "Klan" prod. TVP1

"Klan" przyniósł popularność wielu młodym gwiazdom. To dzięki telenoweli TVP Polacy poznali między innymi Agnieszkę Kaczorowską i Kaję Paschalską. Rudowłosa aktorka grająca Olę Lubicz podbiła serce niejednego widza. Dziś jest 36-letnią kobietą i zupełnie nie przypomina niepokornej nastolatki sprzed dwóch dekad.

Kaja Paschalska od 1997 roku jest gwiazdą telenoweli "Klan". Widzowie mogli poznać ją nie tylko jako aktorkę, ale także jako wokalistkę. Swojego czasu cała Polska nuciła przeboje "Przyjaciel od zaraz" oraz "Mała Chinka". Jak rudowłosa celebrytka wygląda obecnie?

Kaja Paschalska zmieniła się nie do poznania. Ola Lubicz z "Klanu" nie przypomina samej siebie

Na początku kariery aktorskiej Kaja Paschalska mogła pochwalić się charakterystyczną burzą rudych loków. Teraz po fryzurze z dawnych lat nie ma już śladu. Serialowa Ola Lubicz zdecydowała się na rozjaśnienie i wyprostowanie włosów.

Gwiazda ciężko pracuje nad spektakularną sylwetką. Na zdjęciach, które publikuje w mediach społecznościowych, zobaczyć można, jak jej ponętne kształty wyglądają w zwiewnych sukienkach. Duże wrażenie robi też najnowsza fotografia w bikini.

W jednym ze wpisów Kaja Paschalska przyznała, że zależy jej na zachowaniu naturalnego wyglądu. Mimo że zauważyła już pierwsze siwe włosy, nie zamierza ingerować w proces starzenia. Można podejrzewać, że to właśnie dzięki temu zachowuje młodzieńczy urok.

- Od dłuższego czasu nie przedłużam paznokci, nie doklejam rzęs, nie ostrzykuję się wypełniaczami i nie walczę ze swoimi zmarszczkami mimicznymi botoksem - relacjonowała serialowa Ola Lubicz na Instagramie. Nie znaczy to jednak, że gwiazda nie oddaje się w ręce profesjonalistów i unika salonów kosmetycznych.

- Raz na jakiś czas lubię zadbać o siebie profesjonalnie. Chodzę do wspaniałego fryzjera, na pedicure, czasem jakiś zabieg [...]. Lubię ładnie się ubrać, obwiesić biżuterią i czasem porywa mnie fala konsumpcjonizmu, który mami wizją - kup to, a twoje życie będzie lepsze/pełniejsze/piękniejsze - mówiła, dodając, że nie jest przesadnie skromna i lubi dbać o swoje odbicie w lustrze. Podoba wam się efekt?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl