Rozrywka.Goniec.pl

Facebook/Joanna Godlewska-Murańska, Mateusz Murański

Matka Mateusza Murańskiego jeszcze przed śmiercią syna opublikowała poruszający wpis. Padły ważne słowa

9 Lutego 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Matka zmarłego Mateusza Murańskiego, na miesiąc przed śmiercią swojego syna opublikowała refleksyjny i niezwykle poruszający wpis. Jego treść można interpretować jako cios wymierzony w hejterów sportowca, którzy w dotkliwy sposób atakowali jego osobę.

Matka Mateusza Murańskiego przed śmiercią syna opublikowała wymowny wpis

Mateusz Murański nie żyje. Młody zawodnik freak fightów i aktor został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana, ale wielu przyjaciół zmarłego już zawyrokowało, co mogło przyczynić się do zgonu.

Ich zdaniem, gwiazdor nie radził sobie z wszechobecnym hejtem dotyczącym jego osoby. Choć sportowiec odnosił sukcesy i miał rzeszę oddanych fanów, w sieci odnaleźć można było niezliczoną ilość wpisów, w których otwarcie atakowano 29-latka.

Miesiąc temu na Facebooku Joanny Godlewskiej-Murańskiej pojawił się apel, który w pewnym sensie odczytywać można jako wsparcie dla syna, który wielokrotnie padał ofiarą nienawiści w sieci.

Większość nie musi mieć racji

- Nie pozwólcie sobie wmówić, że większość ma rację... Jeżeli jednostka ma rację, nie musi jej udowadniać... To, że jesteś sam lub w mniejszości, nie może, broń Boże, oznaczać, że jesteś samotny, a jedynie potrafisz myśleć samodzielnie. Nie jesteś owcą w stadzie baranów, w owczym pędzie - napisała matka Mateusza Murańskiego.

Warto zaznaczyć, że kobieta oznaczyła w swoim poście syna, ale także i męża, Jacka Murańskiego . Bardzo cieszyła się z sukcesów odnoszonych przez członków jej rodziny i gorliwie im kibicowała.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]