Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Orłoś przedstawił młodą partnerkę synom. Wiadomo, jaka była ich reakcja
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 08.10.2022 16:06

Maciej Orłoś przedstawił młodą partnerkę synom. Wiadomo, jaka była ich reakcja

Maciej Orłoś Paulina Koziejowska
Maciej Orłoś Paulina Koziejowska Pawel Wodzynski/East News

Związek Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej wskoczył na kolejny etap. Prezenter poczynił poważny krok, ucierając nosa wszystkim osobom, które twierdziły, że nie traktuje on relacji z młodszą o 23 lata partnerką zbyt poważnie.

Maciej Orłoś to jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów w naszym kraju. Ogólnopolską popularność przyniosła mu rola prowadzącego "Telexpressu", którą pełnił aż przez ćwierć wieku. Choć dziennikarz pożegnał się z programem 6 lat temu, wciąż posiada pokaźne grono fanów, którzy wspominają jego wystąpienia przed kamerą z dużym sentymentem.

Uwielbiany przez widzów prezenter nie może narzekać na nudę w życiu osobistym i choć przez wiele lat był wierny jednej stacji telewizyjnej, zdecydowanie nie można mówić w jego przypadku o stałości w uczuciach.

62-latek ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Dwa z nich zakończyły się rozwodem, a ostatnie istnieje jeszcze formalnie, ponieważ prezenter jest w trakcie rozwodu. Wszystko wskazuje jednak na to, że prowadzący Telexpressu w końcu znalazł szczęście w ramionach dużo młodszej partnerki - Pauliny Koziejowskiej.

Choć wiele osób nie wróżyło im długiej relacji, głównie ze względu na sporą różnicę wieku, od miesięcy tworzą szczęśliwy związek. Zakochani oficjalnie potwierdzili, że są razem w kwietniu 2022 roku. Od tej pory bez skrępowania pozują wspólnie fotoreporterom, okazując sobie sporo czułości. Patrząc na ich wspólne zdjęcia, na pierwszy rzut oka można zauważyć, że są w siebie wpatrzeni jak w obrazek, a w ich oczach maluje się radość i szczęście.

Maciej Orłoś przedstawił młodszą partnerkę synom

Okazuje się, że para postanowiła poczynić kolejny, poważny krok w swojej relacji. Jak donosi tygodnik "Na żywo", Maciej postanowił przedstawić ukochaną swoim synom, udowadniając tym samym, że traktuje ją poważnie.

- Spotkanie zorganizował w jednej z warszawskich restauracji. Zapewne obawiał się, jak ukochana zostanie przyjęta przez Antka i Kubę, którzy się tam pojawili. - zdradzili tygodnikowi osoby z bliskiego otoczenia prezentera. - Spędzili razem fajny czas. Wygląda na to, że się polubili. - dodali informatorzy.

Na spotkaniu pojawili się Kuba - syn Orłosia z małżeństwa z trzecią żoną - Joanną Twardowską oraz Antoni - jeden z dwóch synów, będących owocem miłości prezentera z drugą żoną - Ewą. Zabrakło jednak dwójki pozostałych dzieci Orłosia - Melani i Rafała.

Dziennikarzowi podobno bardzo zależało, by synowie mogli poznać jego partnerkę osobiście. Ojciec Antoniego i Kuby chciał, by synowie przekonali się, jaka naprawdę jest Paulina, zamiast budować zdanie na jej temat na podstawie plotek.

Jak myślicie, dogadają się z macochą?

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl: