Rozrywka.Goniec.pl

Marek BAZAK/East News

Klienci Biedronki mają czas tylko do niedzieli. Wyjątkowe oferty

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Dawid Szczurek

Biedronka po raz kolejny zaskakuje Polaków licznymi promocjami. Oto produkty, które kupić będzie można w mocno obniżonych cenach. Oferta obowiązywać będzie w dniach 27-29 stycznia.

Biedronkowa kusi Polaków promocjami

Liczne produkty w okazyjnych cenach kupić będzie można w ramach kampanii "Biedronkowe oszczędności". Oferowane będą one klientom przez najbliższy weekend.

Przypomnieć należy, że zakupy będzie można robić także wyjątkowo w niedzielę. 29 stycznia wypada bowiem niedziela handlowa.

Ceny cukru od pewnego czasu mocno windują. Biedronka wychodzi jednak naprzeciw potrzebom Polaków. Kupując pięć opakowań produktu, kilogram kosztować będzie 4,49 złotych, a obniżka wyniesie 25%. Dodać trzeba, że w celu skorzystania z promocji, konieczne będzie okazanie karty "Moja Biedronka " lub aplikacji Biedronki. Oferta dotyczy cukru białego marki Królewski, Polskiego Cukru, Diamant, a także Sweat Family.

Niższe ceny dotyczyć będą też mleka UHT 3,2 proc. Wypasione. Cena za litr wyniesie 2,95 złotych. Warunkiem kupna tego produktu w podanej cenie, będzie dokonanie zakupów innych produktów za minimum 29 złotych.

W ofercie znalazły się także winogrona różowe luz, które nabyć można obecnie za 10,89 złotych. Zniżką objęto również produkowany przez Krainę Mięs, pakowany próżniowo schab wieprzowy bez kości, który otrzymać możemy w niskiej cenie 11,99 złotych. W przypadku chęci skorzystania z tych dwóch promocji, również wymagane będzie kupno innego towaru za co najmniej 29 złotych.

Tańsza będzie także Coca-Cola oraz Kinder Niespodzianka

Oszczędności przynieść może również zakup napojów gazowanych marki Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Sprite, Fanta czy Kinley. Nabycie czterech butelek o pojemności 1,75 l, sprawi, że cena jednej z nich wyniesie jedynie 5,49 złotych.

Taniej zapłacimy także za proszek do prania marki "E". 2,21 kg produktu kosztować będzie 18,99 zł. Ofertą, skierowaną do najmłodszych, jest natomiast niższa cena jajka Kinder Niespodzianka. Przy zakupie dwóch sztuk, skrywających zabawki we wnętrzu słodyczy, cena jednego wyniesie tylko 2,69 złotych.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: o2.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

Lidl zaszalał z okazjami. Jeden produkt można dostać za darmo
Czytaj więcej >

Lifestyle

Krzysztof Jackowski zobaczył, co stanie się z polskim miastem. Takie słowa padają rzadko
Czytaj więcej >

Lifestyle

Która kobieta jest najstarsza? Błyskawiczny test odkrywa tajemnice osobowości
Czytaj więcej >

Lifestyle

Ojciec sam ochrzcił umierające dziecko. Stanowcza reakcja księdza
Czytaj więcej >

Lifestyle

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami
Czytaj więcej >

Lifestyle

W ich domu na ścianach pojawiły się ciemne plamy. Gdy znaleźli przyczynę, mieli ochotę uciekać
Czytaj więcej >
Dawid Szczurek

Redaktor portalu goniec.pl. Od zawsze czułem się umysłem humanistycznym, ukierunkowanym w stronę dziennikarstwa. Moją pasją od dziecka jest sport, a w szczególności piłka nożna. Z zainteresowaniem śledzę to, co dzieje się w Polsce i na świecie, dzieląc się informacjami z innymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]