Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Zielińska zwróciła się do Anny Lewandowskiej. Złożyła jej śmiałą propozycję dotyczącą Roberta
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 25.09.2023 13:47

Katarzyna Zielińska zwróciła się do Anny Lewandowskiej. Złożyła jej śmiałą propozycję dotyczącą Roberta

Anna i Robert Lewandowscy, Katarzyna Zielińska
KAPiF/Instagram @annalewandowska/@katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska ostatnio zrobiła coś, czego zupełnie nikt się nie spodziewał. Zwróciła się bezpośrednio do Anny Lewandowskiej i złożyła jej zaskakującą propozycję dotyczącą Roberta. O co dokładnie chodzi?

Katarzyna Zielińska zaapelowała do Lewandowskiej

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mają znajomych nie tylko wśród znanych sportowców, ale także wśród osób ze świata show-biznesu. Wiadomo nie od dziś, że sławna para wspólnie spędza czas z Mariną czy Pauliną Krupińską oraz Sebastianem Karpielem-Bułecką. Do grona znajomych tej dwójki należy również Katarzyna Zielińska. Aktorka w ostatnim czasie dodała na swój Instagram post, w którym zaapelowała do trenerki i złożyła jej ciekawą propozycję.

Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Nietypowy wpis na Instagramie Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska słynie ze swojego nietypowego poczucia humoru i po raz kolejny to udowodniła. Zamieściła w mediach społecznościowych humorystyczny fotomontaż, na którym “pozuje” z Robertem Lewandowskim. To zdjęcie zestawiła z kadrem, na którym widzimy Annę Lewandowską, która stoi obok męża w fioletowej sukience. Uwagę zwraca stylizacja Zielińskiej, w tym samym kolorze. Aktorka wybrała archiwalną fotkę, gdzie ma na sobie koszulkę z numerem 9.

Katarzyna Zielińska złożyła Lewandowskiej propozycję. Chodziło o Roberta

- A już 15 lat temu wiedziałam, że cyfra dziewięć ma moc… także tego… Przypadek? Nie sądzę. Niby stara stylówa, ale jakże na czasie. PS. Anka, wiesz, zawsze mogę z Robertem na jakąś galę wyskoczyć, gdybyś nie miała czasu czy jakoś tak. Tylko daj wcześniej znać, żebym zdążyła wyprasować podkoszulek i spódnicę! - napisała Zielińska pod postem.

Pod wpisem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy byli zachwyceni jej poczuciem humoru. Nie zabrakło też komentarzy na temat stylizacji Zielińskiej. - Płaczę ze śmiechu; - Kocham ten styl; - Rozbiłaś bank - pisali fani.