Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif

Filip Chajzer znów podpadł widzom "Dzień dobry TVN"? Dostał zakaz

6 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Filip Chajzer od czterech lat prowadzi "Dzień dobry TVN". Przez ten czas zawsze kipiał energią z ekranu, jednak ostatnio pokazał się z zupełnie innej strony. To wzbudziło niepokój fanów, którym prezenter zdążył wytłumaczyć powody zmiany swojego zachowania.

"Dzień dobry TVN". Filip Chajzer naraził się widzom?

Filip Chajzer w gronie gospodarzy "Dzień dobry TVN" uchodził za najbardziej przebojowego indywidualistę, którego trudno okiełznać przed ekranem. Wielokrotnie przekonała się o tym jego telewizyjna towarzyszka, Małgorzata Ohme.

Styl prezentera nie we wszystkich wzbudzał sympatię, ponieważ czasem zdobywał się na niezbyt taktowne żarty — na przykład, gdy udawał atak paniki. Warto zatem odnotować, ze w ostatnim odcinku śniadaniówki TVN syn Zygmunta Chajzera zachowywał się wyjątkowo potulnie.

Filip Chajzer przez cały poranek sprawiał wrażenie nieco osowiałego i spowolnionego. Momentalnie wychwycili to widzowie, którzy nie mogli poznać dziennikarza w tej "nowej skórze". Nie brakowało przypuszczeń, jakoby rzekomy zły nastrój prowadzącego wynikał z problemów w życiu osobistym. Wszak o płomiennej relacji dziennikarza z młodszą partnerką, ku jego udręce, rozpisywały się tabloidy.

- Mam wrażenie, że ostatnie zmiany życiowe mocno się na panu odbiły i dodały dziesięć lat. Mam nadzieję, że szybko pożegna Pan kłopoty i wróci do nas poprzedni Filip — napisała jednak z fanek wyluzowanego Filipa Chajzera.

Okazało się, że sprawy prywatnie nie zdążyły wpłynąć na pracę prezentera. Powodem tej nagłej zmiany miały być wyniki analizy jego zachowania przez pracodawców. Filip Chajzer niespodziewanie opowiedział o tym, odpisując jednemu z niezadowolonych widzów.

- To zupełnie nie to. Podobno nie mogę być zbyt ekspresywny, bo to się źle ogląda. Po antenie jestem 100 proc. Filipem. Teraz 55 proc. - tłumaczył 38-latek, chwilę później nieco uściślając rady, jakie zapewne usłyszał od przełożonych: "Zabraniają mi się ekscytować. Muszę być stonowany. Tylko ja stonowany wyglądam jak na kacu".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]