Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Filip Chajzer zamilkł w "Dzień dobry TVN". Nietypowe zachowanie, Małgorzata Ohme zabrała głos

3 Lutego 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Filip Chajzer milczał podczas jednej z rozmów w "Dzień dobry TVN". Prezenter, który nie zadał gościom ani jednego pytania, był później tłumaczony przez koleżankę z programu, Małgorzatę Ohme. Gwiazda stwierdziła, że zachowanie dziennikarza miało swoje przyczyny.

Filip Chajzer bez słowa w "Dzień dobry TVN"

Filip Chajzer znany jest ze swojej żywiołowości, które kilkukrotnie prowadziły go do wpadek podczas emisji programu "Dzień dobry TVN" . Gwiazdor nie zawsze potrafił zamilknąć w momencie, w którym nie wypadało żartować.

Co ciekawe, w jednym z ostatnich odcinków, w czasie rozmowy na temat modelujących legginsów, prezenter postanowił nie wydobyć z siebie ani jednego dźwięku. Całą rozmowę u boku skupionego w ciszy dziennikarza przeprowadziła jego koleżanka, Małgorzata Ohme .

Filip Chajzer przemówił dopiero na koniec stwierdzając, że po raz pierwszy zdarzyło mu się milczeć przez całą rozmowę, co szybko obrócone zostało w żart. Okazuje się jednak, że takie zachowanie miało swoje przyczyny, o czym w rozmowie z Plejadą poinformowała współprowadząca show.

Milczenie jest złotem?

- Są takie wrażliwe tematy, przy których niektórzy boją się odezwać, bo cokolwiek powiedzą, będzie zwrócone przeciwko nim, a myślę, że Filip ma łatwość przyklejania sobie różnych łatek, często niesprawiedliwych, więc już na szczęście czasem woli się nie odezwać - wyjaśniła Małgorzata Ohme.

Zdaniem prezenterki, Filip Chajzer nigdy nie ma złych intencji, a jego słowa są często nadinterpretowane przez media, które bywają dla niego bardzo okrutne. Jak twierdzi gwiazda, jej kolega często traktowany jest bardzo niesprawiedliwie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: plejada.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >

Telewizja

Pażdzioch i Boczek "ożywieni" w specjalnym odcinku "Świata według Kiepskich". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Telewizja

Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]