Rozrywka.Goniec.pl > Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek
07.12.2023 20:20 Były mąż Małgorzaty Rozenek przeszedł piekło po udarze. Stracił prawie wszystko

Małgorzata Ohme, nim dołączyła do obsady "Dzień dobry TVN" uzyskała wykształcenie z zakresu psychologii. W swoim najnowszym poście w mediach społecznościowych postanowiła opowiedzieć historię, która chwyciła internautów za serca. Gwiazda zaprosiła do rozmowy Jacka Rozenka. Słowa, które w niej padły, robią ogromne wrażenie.

Małgorzata Ohme
01.11.2023 07:45 Niedawno zwolnili ją z "DDTVN". Teraz przekazała radosne nowiny

Małgorzata Ohme gorzkie wspomnienie o zwolnieniu z "Dzień dobry TVN" schowała głęboko do szuflady, jednak w jej życiu wciąż nie brakuje niespodzianek i dużych emocji. Czy tym razem są pozytywne? Zaskakujące, co teraz zaprząta jej głowę.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
16.09.2023 08:36 Filip Chajzer i Małgorzata Ohme już się nie przyjaźnią? "Życzę mu wszystkiego, co najlepsze"

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme byli parą prowadzących “Dzień Dobry TVN” przez cztery lata. Byli także przyjaciółmi w życiu prywatnym, ale wiele wskazuje na to, że nie mają już tak dobrych relacji. Dziennikarz zabrał głos i dobitnie podsumował relacje w show-biznesie.

Małgorzata Ohme
29.07.2023 12:54 Małgorzata Ohme dopiero została zwolniona, a teraz takie wieści. Pokazała zdjęcie

Małgorzata Ohme jeszcze kilka tygodni temu przeżywała zwolnienie z "Dzień dobry TVN", a teraz musi stawić czoła kolejnym zmianom w swoim życiu. Czy przysporzą prezenterce równie wielu emocji? Niewątpliwie tak, jednak będą zupełnie innego charakteru. O czym poinformowała Małgorzata Ohme?

Małgorzata Ohme
04.07.2023 15:33 Małgorzata Ohme mocno po zwolnieniu z "DDTVN". Ujawniła zaskakujące kulisy

Jakiś czas temu z “Dzień dobry TVN” pożegnała się znaczna część prowadzących. Wśród nich znalazła się Małgorzata Ohme, która do niedawna tworzyła programową parę z Filipem Chajzerem. Teraz opowiedziała o kulisach odejścia ze śniadaniówki.

Małgorzata Ohme  Filip Chajzer
28.06.2023 13:30 Magdalena Ohme wspomina trudne początki w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Ohme, tak samo jak kilkoro innych prowadzących program “Dzień Dobry TVN”, nie powróci już po wakacjach do śniadaniówki. W jednym z wywiadów opowiedziała o swoich początkach w programie. Wyznała, że nie miała łatwo.

Małgorzata Ohme
23.06.2023 15:29 Małgorzata Ohme dosadnie o zwolnieniu z "DDTVN". Już wie, czym się teraz zajmie

Małgorzacie Ohme po zwolnieniu z "Dzień dobry TVN", podobnie jak innym poszkodowanym prezenterom, rozwiązał się język. Była gospodyni "śniadaniówki" TVN opublikowała w mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym skomentowała nagłą decyzję producentów i odniosła się do swojej zawodowej przyszłości. A ta, według jej zapewnień, wygląda niezwykle obiecująco.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme
24.05.2023 17:02 Małgorzata Ohme kusi Filipa Chajzera na Instagramie. Chętna na „wieczorne schadzki”

Małgorzata Ohme na swojej instagramowej relacji oznaczyła Filipa Chajzera i dodała wymowne słowa. Współprowadząca „Dzień Dobry TVN” kusi swojego kolegę wspólnymi wieczornymi schadzkami. Jesteście ciekawi, o co chodzi?

Małgorzata Ohme
04.05.2023 08:59 Dramat Małgorzaty Ohme, w majówkę pech jej nie opuszczał. "Kontempluję smak goryczy"

Małgorzata Ohme majówkę miała spędzić na planowanym od dawna wyjeździe. Niestety, podróż wciąż pozostaje niespełnionym marzeniem prezenterki. Pewien przykry incydent mocno pokrzyżował jej plany. Co spotkało gospodynię "Dzień dobry TVN"?

Małgorzata Ohme
02.04.2023 14:33 Małgorzata Ohme zadziwiła widzów "DDTVN" kreacją. Posypały się zgodne komentarze

Od jakiegoś czasu Małgorzata Ohme prowadzi poranki w TVN, partnerując budzącemu wiele kontrowersji Filipowi Chajzerowi. Mimo iż duet nie umywa się w żaden sposób do pary Wellman-Prokop, również i byłej pani psycholog udało się ostatnio zaskarbić sobie przychylność widzów. Ci w samych superlatywach odnieśli się bowiem do kreacji, jaką na spotkanie z nimi wybrała Ohme, odchodząc od typowych dla siebie obszernych strojów. Internauci byli zgodni co do tego, że w takim wydaniu mogliby widywać gwiazdę częściej. Co ich tak zachwyciło?

Małgorzata Ohme
14.03.2023 08:07 Małgorzata Ohme ma ukryty talent. Pokazała go w "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Ohme cieszy się z nowego wyzwania, jakie czeka wszystkich prowadzących "Dzień dobry TVN" już wiosną 2023 roku. Prezenterka będzie miała duże pole do popisu, by pochwalić się swoim talentem. Nie wszyscy wiedzieli, że Małgorzata Ohme jest w tej dziedzinie ekspertką. W jakiej roli zobaczą ją widzowie? 

None
23.02.2023 12:07 Małgorzata Ohme została zgłoszona na policję. Gwiazda TVN się tłumaczy

Małgorzata Ohme nagrywała filmik na swoje instastory podczas jazdy samochodem, za co jedna z internetowych influencerek zgłosiła ją na policję. Teraz gwiazda "Dzień dobry TVN" opublikowała oświadczenie, w którym przeprasza za swoje zachowanie. 

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme ("Dzień Dobry TVN")
18.02.2023 15:19 "Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer przesadził na wizji, wszyscy tracą już do niego cierpliwość

Dziwne sceny w “Dzień Dobry TVN”. Choć jeszcze niedawno Małgorzata Ohme twierdziła, że za swoim ekranowym partnerem jest gotowa stanąć murem, chyba zmieni zdanie. Filip Chajzer okropnie potraktował ją w programie, zadając niedyskretne pytania dotyczące jej życia osobistego.

Filip Chajzer
03.02.2023 12:50 Filip Chajzer zamilkł w "Dzień dobry TVN". Nietypowe zachowanie, Małgorzata Ohme zabrała głos

Filip Chajzer milczał podczas jednej z rozmów w "Dzień dobry TVN". Prezenter, który nie zadał gościom ani jednego pytania, był później tłumaczony przez koleżankę z programu, Małgorzatę Ohme. Gwiazda stwierdziła, że zachowanie dziennikarza miało swoje przyczyny.

Małgorzata Ohme i Paulina Smaszcz
05.12.2022 12:41 Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Małgorzata Ohme ze smutkiem obserwuje działalność Pauliny Smaszcz w mediach społecznościowych. Prezenterka "Dzień dobry TVN" postanowiła udzielić swojej koleżance pewnej rady. Była żona Macieja Kurzajewskiego nie będzie zadowolona.

dzien-dobry-tvn-filip-chajzer-wpadka
26.09.2022 13:50 "Dzień Dobry TVN". Spektakularna wpadka Filipa Chajzera. Małgorzacie Ohme nie było do śmiechu

Kolejna wpadka w "Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer i Małgorzata Ohme w programie na żywo mają ich wciąż mnóstwo, ta jednak sprawiła, że w pewnym momencie sytuacja wyglądała na prawdziwie napiętą. W końcu musiała na niego nakrzyczeć. Można śmiało powiedzieć, że Ohme i Chajzer pasują do siebie jak ulał jako prowadzący program. Trzeba jednak przyznać, że wpadki zdarzają im się bardzo często. Czy wpływa to na oglądalność odcinków z ich udziałem?

dzień dobry tvn
19.12.2021 07:54 Duża wpadka Małgorzaty Ohme w "Dzień Dobry TVN". Ekspertka nie wiedziała, co powiedzieć

Duża wpadka Małgorzaty Ohme w "Dzień Dobry TVN". Prowadząca rozmawiała z ekspertką o przewozie zwierząt. Okazało się, że sama nie robi tego poprawnie. Ekspertka zapowiedziała, że poza anteną da Ohme lanie. Aneta Awtoniuk, behawiorystka zwierząt i terapeutka, miała opowiedzieć o bezpiecznym przewozie zwierząt. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co powiedziała jej Małgorzata Ohme.