Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Dorota Szelągowska zakpiła z rządu PiS. Gwiazda nie kryje się ze swoimi poglądami

16 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Dorota Szelągowska w swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych uderzyła w partię PiS. Gwiazda "Totalnych remontów Szelągowskiej" wyjawiła w nim, jaki stosunek ma do rządu. To zresztą nie był pierwszy raz, gdy postanowiła zabrać głos na tematy polityczne.

Dorota Szelągowska postanowiła zadrwić sobie z PiS

Dorota Szelągowska, choć jest córką pisarki Katarzyny Grocholi , obecnie jest w pełni samodzielną gwiazdą. O tym, że chce pracować w show-biznesie, wiedziała od dawno i odkąd skończyła 18 lat, konsekwentnie przebijała się do "głównego nurtu. Pierwszym sukcesem była rola gospodyni programu młodzieżowego Rower Błażeja na antenie TVP .

Gwiazda z czasem zaczęła zajmować się kolejnymi projektami, aż w końcu trafiła do TVN , gdzie do dziś prowadzi programy wnętrzarskie, cieszące się niesłabnącą popularnością widzów. Gwiazda uchodzi za medialne guru w kwestiach urządzania wnętrz i projektowania.

poszukiwana

Policja z całego kraju szuka tej kobiety. Miała dopuścić się oburzającego czynu

CZYTAJ DALEJ

Gwiazda opublikowała relację z ukrytym przesłaniem

Dorota Szelągowska ostatnio dała nam się poznać także z innej strony, publikując w swoich mediach społecznościowych drwiący post na temat Prawa i Sprawiedliwości. Prezenterka telewizyjna zamieściła swoje selfie, na którym zaprezentowała swoją cerę bez żadnych ulepszeń.

- Co prawda przegapiłam wczorajszy dzień liczby pi, ale mam własną na czole - zaczęła gwiazda, dodając w postscriptum, liczbę pi z literką "s", po czym uderzyła w PiS. - PS: do pi nigdy nie dodajemy „S”, bo to jest katastrofa. Sprawdzone info - podsumowała Dorota Szelągowska.

Dorota Szelągowska drwi z PiS

Dorota Szelągowska nie pierwszy raz zabrała głos w sprawie polityki

Córka Katarzyny Grocholi w krótkim zdaniu wyraziła swój stosunek do obecnie rządzącej partii. To zresztą nie pierwsza jej wypowiedź na temat polityki. Podczas protestów Strajku Kobiet Dorota Szelągowska stanęła w obronie wiernych, ale nie zostawiła suchej nitki na liderze PiS, Jarosławowie Kaczyńskim i rządzie tej partii.

- To nie powinna być wojna z Kościołem, tylko z zepsutą władzą. Jeżeli walczymy o wolność wyboru, a nie dajemy innym prawa do swoich poglądów, wiary i modlitwy, to same stajemy się oprawcami. To rząd, a właściwie prezes PiS odpowiada za to, w jakim stanie jest ten kraj. To on decyduje komu i za co oddawane są wpływy i gigantyczne pieniądze. To on wprowadza własne przekonania jako te obowiązujące, za nic mając literę prawa. Jeżeli słusznie krzyczymy: w*** od naszych ciał, umysłów i przekonań, to nie w*** się w przekonania innych. Pomiędzy bezkarną bandą biskupów obwieszonych złotem, ślepych na pedofilię i nadużycia, a ludźmi, którzy żarliwie modlą się w ważnych dla siebie intencjach do Boga, jest ogromna przepaść. Nie tędy droga! - napisała Dorota Szelągowska.

Dorota Szelągowska mówi o polityce

Nastolatka wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

Nastolatka wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

CZYTAJ DALEJ
Biedronka oszalała, kolejna promocja i kolejne pieniądze za darmo

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje gwiazdor "Gwiezdnych wojen". Miał 56 lat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Popek rozpływa się nad prezesem TVP. Padło sporo komplementów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nieznane fakty z życia Krzysztofa Ibisza. Ta informacja zaskoczy jego fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jessica Miemiec była bohaterką "Rolnik szuka żony". Po latach wygląda zupełnie inaczej
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa świętuje jego 68. urodziny. "Zaczęłam dzień od płaczu"
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]