Pis

Krystyna Pawłowicz
10.11.2023 15:14 Tak wygląda życie Krystyny Pawłowicz. Podwózka do kościoła z obstawą to dopiero początek

Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda codzienność Krystyny Pawłowicz, to reportaż Gońca skutecznie zaspokoi Waszą ciekawość. Sędzina Trybunału Konstytucyjnego wiedzie bowiem życie, o którym przeciętni Polacy mogą tylko pomarzyć. Co zasługuje na szczególną krytykę, którą ochraniana przez funkcjonariuszy SOP ulubienica Jarosława Kaczyńskiego zdaje się w ogóle nie przejmować?  

Jarosław Kaczyński
27.10.2023 11:09 "Była taka pani...". Matka Jarosława Kaczyńskiego tak mówiła o jego życiu miłosnym. Padły słowa o sukni ślubnej

Prezes PiS to polityk, który budzi w Polsce różne emocje. Gromadzi wokół siebie tyle samo zwolenników, co przeciwników, jednak nie ma wątpliwości, że podejmowane przez niego decyzje polityczne mają wpływ na życie wszystkich Polaków. Od wielu lat tajemnicą pozostaje zaś to, kto ów wpływ miał na jego prywatne, zwłaszcza matrymonialne doświadczenia. Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? W tej sprawie zabrało głos kilka osób z jego otoczenia

Marianna Schreiber Łukasz Schreiber
22.10.2023 16:39 Żona polityka PIS została wyśmiana w sieci: "Typowa Karyna". Poszło o strój na ślub! Było aż tak źle?

Żona polityka PiS skrzętnie relacjonuje swoje życiowe perypetie na Instagramie. Internauci zazwyczaj przychylnie komentują jej aktywności, jednak reakcja wirtualnej społeczności na jej ślubną kreację z pewnością nie była taka, jakiej by sobie życzyła. Czy kobieta rzeczywiście zasłużyła na tak surowe oceny fanów?

Majka Jeżowska
02.10.2023 20:43 Majka Jeżowska zalała się łzami, tak ją potraktowano. "Jestem obrażana, opluwana"

Majka Jeżowska była jedną z artystek, która zaśpiewała na scenie podczas Marszu Miliona Serc. Niestety, występ na politycznym wiecu wzbudził entuzjazm tylko wśród jego uczestników. Piosenkarka zdradziła, że zalała ją fala hejtu, a mocne słowa nie tylko polityków, ale także internautów, doprowadziły ją do płaczu. Majka Jeżowska postanowiła wyjaśnić, dlaczego zdecydowała się na taki krok. Padły naprawdę mocne słowa pod adresem PiS.

Edyta Górniak
19.09.2023 12:12 Edyta Górniak występuje w TVP, ale nie popiera PiS? Gwiazda zabrała głos

Edyta Górniak z powodzeniem występuje w wielu programach pod egidą TVP, przez co jest oskarżana o sympatie do związanej z publiczną telewizją partii PiS. Piosenkarka, która do tej pory stroniła od politycznych deklaracji, zdobyła się na szczere wyznanie. Czy Edyta Górniak popiera PiS?

Krzysztof Zalewski
10.09.2023 19:28 Krzysztof Zalewski wściekł się na koncercie. Rzucał ze sceny wulgarne słowa

Krzysztof Zalewski gościł ostatnio na cieszyńskim Yass! Festivalu. Muzyk zaprezentował swoje największe przeboje, po czym prosto ze sceny zaatakował partię rządzącą. Artysta nie gryzł się w język. 

Justyna Śliwowska-Mróz
20.07.2023 15:22 Dziennikarka TVP pozwała PiS. Justyna Śliwowska-Mróz skomentowała wyrok

Sprawiedliwości stało się zadość - tak z pewnością twierdzi była dziennikarka TVP, która wygrała z partią Prawo i Sprawiedliwość w sądzie. Dlaczego potrzebna była interwencja wymiaru sprawiedliwości? Justyna Śliwowska-Mróz o wszystkim opowiedziała w mediach społecznościowych, swoje trudy puentując odważnym żądaniem. 

Wojciech Glanc
07.06.2023 18:52 Jasnowidz Wojciech Glanc o przyszłości Polski. Padły mocne słowa pod adresem PiS

Wojciech Glanc na co dzień mieszka w Niemczech, jednak odległość nie przeszkodziła wróżbicie, by zamanifestować swoje wsparcie dla rodaków maszerujących w Warszawie w proteście przeciwko PiS. Jasnowidz podzielił się swoimi przemyśleniami względem partii rządzącej, jednak pretensje miał nie tylko do polityków. W nagraniu, jakie zamieścił w sieci, padły mocne słowa. 

Adam Kraśko z programu "Rolnik szuka żony"
20.04.2023 12:17 "Rolnik szuka żony". Adam Kraśko ma spory problem. Od dawna nie było mu tak ciężko

Adam Kraśko z pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" pomimo epizodu w show-biznesie nie zrezygnował z działalności rolniczej. Niestety, kryzys związany z tranzytem ukraińskiego zboża przez Polskę mocno dał mu się we znaki. Swojej złości dał upust w mediach, na łamach których oznajmił, że jego gospodarstwo zanotowało straty. Adam Kraśko nie gryzł się w język. 

Grzegorz Kajdanowicz Fakty
21.03.2023 12:28 Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Grzegorz Kajdanowicz na łamach "Faktów" w TVN nie odmówił sobie sposobności, by wspomnieć o internetowych poczynaniach rzecznika PiS, Radosława Fogla. Polityk zamieścił na TikToku pytanie, za co właściwie ludzie nienawidzą Prawa i Sprawiedliwości. Niestety, zamiast zbliżyć się do młodszych odbiorców, osiągnął skutek odwrotny od zamierzonego. Internauci zaczęli po prostu rzetelnie i niezwykle skrupulatnie odpowiadać na pytanie. Jak skomentowano to w "Faktach"?

Dorota Szelągowska
16.03.2023 14:50 Dorota Szelągowska zakpiła z rządu PiS. Gwiazda nie kryje się ze swoimi poglądami

Dorota Szelągowska w swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych uderzyła w partię PiS. Gwiazda "Totalnych remontów Szelągowskiej" wyjawiła w nim, jaki stosunek ma do rządu. To zresztą nie był pierwszy raz, gdy postanowiła zabrać głos na tematy polityczne.

zenek martyniuk pis
24.01.2023 20:34 Będzie afera, oberwało się Zenkowi Martyniukowi. "Granica, której przekroczyć nie można"

Zenek Martyniuk nie zagra jednak na hali Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu? Swoje niezadowolenie z powodu występu muzyka disco polo wyrażali m.in. studenci uczelni. Teraz do głosu doszli politycy PiS. Czy król polskiej muzyki rozrywkowej pojawi się w Poznaniu?

tomasz lis
15.01.2023 11:29 Tomasz Lis planuje kolejny ślub? Wymownie skomentował kontrowersyjne zaręczyny działacza PiS

Tomasz Lis skomentował kontrowersje, jakie wybuchły w Internecie po osobliwych zaręczynach jednego z najbliższych współpracowników prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem obyło się bez uszczypliwości, jednak internauci z jego wpisu wyciągnęli inne, zaskakujące wnioski. Czyżby owiany złą sławą były redaktor "Newsweeka" również planował kolejny raz wejść na małżeńską ścieżkę?

dominika chorosińska
08.11.2022 14:54 Dominika Chorosińska stworzyła małżeństwo pełne zdrad. Jak żyje w nim gwiazda "M jak Miłość" i polityczka PiS?

Dominika Chorosińska (wcześniej Figurska) była kiedyś gwiazdą "M jak Miłość". Na planie znalazła się razem ze swoim mężem, Michałem Chorosińskim. Para doczekała się sześciorga dzieci, ale ich związek nie był wolny od zdrad. Zawsze pomagać im w powrocie do siebie miał jednak Bóg.

tvp nowogrodzka pis
10.09.2022 10:19 Nowy prezes TVP wezwany do siedziby PiS. Długa narada na Nowogrodzkiej owiana tajemnicą

Nowy prezes TVP, Mateusz Matyszkowicz, został już wezwany na Nowogrodzką do siedziby PiS na tajną naradę. Zdaje się, że kolejne instrukcje oraz wizje dla telewizji zostały już przez niego wysłuchane. Teraz czas pokaże, jak będzie wyglądała publiczna pod nowymi rządami. Przypomnijmy, że Matyszkowicz był wcześniej w zarządzie TVP. W teorii nie powinien mieć nic wspólnego z PiS, a już na pewno nie pojawiać się na Nowogrodzkiej na naradach. Ostatnie lata przyzwyczaiły nas jednak do tego, że partia rządząca jest na stałe zespolona ze swoim głównym organem medialnym.

Jacek Fedorowicz
06.08.2022 12:25 Jacek Fedorowicz przez 2 minuty krytykuje PiS. Użył mocnych słów

Jacek Fedorowicz podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi rządów PiS w Polsce. W dosadnych słowach przekazał, jak widzi propagandę i kryzys gospodarczy w państwie oraz jaką dla kraju wieszczy przyszłość. W komentarzach internauci nie szczędzą słów aprobaty.

Kabaret
01.08.2022 19:42 Niewiarygodne sceny na antenie Polsatu. PiS został bezlitośnie upokorzony

To była prawdziwa masakra. Zdarzenie, do którego doszło podczas Festiwalu Kabaretów w Koszalinie, emitowanego na antenie Polsatu, z pewnością nie spodoba się partii rządzącej. Grupa „Neo-Nówka” w niewybredny i bezwzględny sposób wypunktowała haniebne (według nich) działania rządu z kilku ostatnich lat. A to wszystko w programie rozrywkowym. Uwaga – mocne!

Tomasz Dedek
29.07.2022 13:55 Tomasz Dedek masakruje rząd PiS. "Nasze społeczeństwo zostało sprostytuowane"

Tomasz Dedek, serialowy Jędrula z „Rodziny zastępczej”, aktorskimi zakusami nie zdołał zdobyć wielkiej popularności. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się jednak jego wpisy na Twitterze. Może na tym polu jego dokonania okażą się bardziej efektowne? Aktor nie przebiera w słowach i surowo recenzuje rząd oraz elektorat PiS.

Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
27.07.2022 10:38 Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Dotyczyła rządu PiS, Jarosław Kaczyński będzie przerażony

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz, w niedzielny wieczór, 24 lipca, opublikował swoją kolejną przepowiednię. Dzięki swoim mocom przewidział ogromny, światowy krach finansowego. Choć brzmi to okrutnie, są też dobre strony przepowiedni - jasnowidz zobaczył w niej koniec rządów PiS-u.Popularny jasnowidz już wcześniej zapowiadał, że druga kadencja Prawa i Sprawiedliwości zakończy się przed czasem, a rząd porzuci władzę. Zdaniem wróżbity już wkrótce, w związku ze światowym kryzysem, rządy wielu europejskich państw podawać się będą do dymisji. Krzysztof Jackowski przeczuwa, że PiS nie doczeka następnych wyborów.

Lech Wałęsa dostaje zaledwie 13 tys. zł emerytury. Były prezydent musi dorabiać
14.07.2022 11:18 Lech Wałęsa dostaje "zaledwie" 13 tys. zł emerytury. Były prezydent musi dorabiać

Lech Wałęsa, jak większość Polaków, uskarża się na wszechobecną drożyznę i galopującą inflację. Tak jak każdy z nas musi liczyć każdy grosz, aby jakoś przetrwać "do pierwszego". W najnowszym wywiadzie były prezydent zdradził, że otrzymuje "zaledwie" 12-13 tysięcy złotych emerytury.

Małgorzata Rozenek wystąpiła w Parlamencie Europejskim. Podczas przemowy wspomniała o PiS
03.06.2022 11:55 Małgorzata Rozenek wystąpiła w Parlamencie Europejskim. Podczas przemowy wspomniała o PiS

Małgorzata Rozenek wystąpiła w Parlamencie Europejskim, gdzie zabrała głos na temat procedury zapładniania in vitro. Warto podkreślić, że polska celebrytka została matką trójki dzieci właśnie dzięki tej metodzie leczenia niepłodności.„Perfekcyjna Pani Domu” wystąpiła w roli przedstawicielka wszystkich par, którym polskie państwo odebrało finansowanie kosztownych procedur z tym związanych. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że gdyby nie procedura in vitro, to żaden z jej trzech synów nie przyszedłby na świat. Gwiazda mogła sobie na nią pozwolić, ponieważ nie narzeka na brak pieniędzy.W Parlamencie Europejskim celebrytka mówiła jednak w imieniu kobiet, które na taką procedurę nie mogą sobie pozwolić z własnych pieniędzy. Rozenek mówiła o tym, że Polsce tworzy się coraz gorszy klimat dla tego rodzaju wsparcia w leczeniu niepłodności. Rozenek postanowiła zostać ambasadorką akcji informacyjnej na temat tej metody oraz w 2019 roku wydała książkę „In vitro. Rozmowy intymne” i została prezeską powołanej przez siebie Fundacji MRM. Organizacja MRM zajmuje się szerzeniem wiedzy o metodzie in vitro i pomocą polskim parom w dostępie do niej, by metoda ta mogła być dostępna nie tylko dla ludzi bogatych, lecz także tych mniej zamożnych, którzy pragną mieć potomstwo.2 czerwca, w związku z obchodami Światowego Dnia In Vitro w Parlamencie Europejskim w Brukseli miał miejsce panel dyskusyjny, którego była jedną ze współorganizatorek. Nosił on tytuł „Wsparcie dla płodności to wsparcie dla Polski". Małgorzata Rozenek zabrała głos na temat leczenia niepłodności tą metodą. Celebrytka skorzystała z okazji, aby skrytykować rządzące Prawo i Sprawiedliwość i zaapelować do nich o finansowanie procedury dla par, które chciałby z niej skorzystać. Jej wystąpienie miało na celu zwrócenie uwagi rządzących na finansowanie tej metody leczenia niepłodności.

Schreiber
16.01.2022 11:53 Żona Łukasza Schreibera ujawniła jak wygląda życie żon polityków PiS

Żona Łukasza Schreibera opisała jak wygląda życie żon polityków Prawa i Sprawiedliwości. Aktywistka twierdzi, że kobiety nie chcą wyjść z cienia swoich mężów w obawie o utratę poczucia bezpieczeństwa. Mają się więc zmuszać do życia w ciągłym strachu i nie wyrażać na głos własnego zdania. Marianna Schreiber już od jakiegoś czasu opowiada w mediach społecznościowych o swoim życiu, wywołując przy okazji niemałe kontrowersje. Tym razem postanowiła dać zastrzyk motywacji również innym małżonkom polityków.

Antoni Królikowski
11.01.2022 21:54 Nikt nie wiedział, kim jest babcia Joanny Opozdy. To działaczka PiS

Na nagraniach z zajść przed domem teścia Antoniego Królikowskiego pojawia się jeszcze jedna osoba będąca członkinią rodziny. To babcia Joanny Opozdy i, jak się okazuje, działaczka lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Na zamieszczonych przez teścia Królikowskiego materiałach wideo wyraźnie widać, że kobieta staje w obronie swojego syna, który porzucił małżonkę dla 24-latki.

marianna pis
20.12.2021 09:11 Marianna Schreiber zapytała męża o głosowanie nad tzw. lex TVN

Polską wstrząsnęła wiadomość o nagłym wznowieniu prac nad tzw. lex TVN. W piątek zwołano niezapowiadane posiedzenie komisji sejmowej i przegłosowano kontrowersyjną nowelę ustawy o radiofonii i telewizji, która trafi teraz do podpisu prezydenta Andrzeja Dudy. Sprawę publicznie skomentowała żona posła PiS Łukasza Schreibera, Marianna. Zadała politykowi tylko jedno pytanie.Łukasz Schreiber zagłosował zgodnie z linią swojej partii i przyczynił się do przyjęcia wzbudzającej ogromne kontrowersje nowelizacji ustawy medialnej. Żona polityka publicznie domaga się od niego wyjaśnień w tej sprawie.

EN 01464584 0065
26.11.2021 07:34 Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o doświadczeniu z in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że w ostatnią ciążę zaszła dzięki metodzie in vitro. Gwiazda wraz z Radosławem Majdanem długo starali się o potomka, nim na świecie pojawił się Henio. Celebrytka wyjawiła w rozmowie z Natalią Hołownią i Martyną Wyrzykowską, że ma za sobą wiele prób i dwa poronienia.Gwiazda TVN przyznała, że z metody in vitro korzystała kilka razy. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan, wchodząc w związek małżeński z Radosławem Majdanem, miała już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, to bardzo chciała dać potomka swojemu nowemu ukochanemu.

jurki kabaret
05.11.2021 21:53 Agnieszka Litwin walczy z nowotworem. Gwiazda porównała chorobę do partii PiS

Aktorka i satyryczka Agnieszka Litwin, znana z występów z kabaretem Jurki, poinformowała fanów o swojej chorobie. Lekarze potwierdzili u gwiazdy nowotwór piersi. Artystka zaapelowała do wszystkich, by regularnie kontrolowali swoje zdrowie. We wpisie na Instagramie satyryczka w ostrych słowach porównała swoją chorobę do rządów Prawa i Sprawiedliwości.- Róbcie to, dotykajcie się, macajcie, słuchajcie sygnałów, jakie wysyła Wam organizm i ich nie lekceważcie. Im szybciej coś wykryjecie, tym szybciej wrócicie do życia - apelowała Agnieszka Litwin.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
24.10.2021 14:43 Sonda uliczna zmieniła się w awanturę

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że we wrześniu br. inflacja w Polsce wzrosła do 5,8 proc. Eksperci przewidują jednak, że to nie koniec złych wiadomości. W październiku ma ona przekroczyć próg 6 proc, a już w przyszłym roku osiągnąć nawet ponad 7 proc. Dynamiczny wzrost przekłada się na stale rosnące ceny w sklepach. Dziennikarze „Super Expressu” zapytali Polaków, kto odpowiada za drożyznę.Adam Feder z redakcji „Super Expressu” wybrał się na jedno z warszawskich targowisk i zapytał sprzedawców oraz ich klientów o to, kto odpowiada za obecną podwyżkę cen. Okazuje się, że zdania wśród Polaków są podzielone, a temat dyskusji wywołał ogromne emocje.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
05.10.2021 14:25 Afera wokół Ferencego. Pod wpływem alkoholu uderzył w PiS, TVP reaguje

Dzisiaj Adam Ferency świętuje swoje 70. urodziny, jednak prawdopodobniej wolałby obchodzić ten dzień w nieco innej atmosferze. W ostatnim czasie aktor znalazł się w centrum uwagi mediów nie za sprawą kolejnej sztuki, ale spotkania z widzami, które odbyło się w Świdnickim Ośrodku Kultury. Podczas wydarzenia artysta skrytykował Jarosława Kaczyńskiego oraz Prawo i Sprawiedliwość. Jak sam przyznał, był wówczas nietrzeźwy. Na TVP Info pojawił się artykuł w odpowiedzi na jego wyznanie.Podczas spotkania w Świdnickim Ośrodku Kultury, które odbyło się pod koniec września, Adam Ferency był pytany przez gości o aktorstwo oraz znaczenie teatru w życiu ludzi. Artysta jednak przez większość czasu mówił nieskładnie i się powtarzał. Zszedł na tematy polityki oraz wiary w Boga.W końcu widzowie zauważyli, że Adam Ferency jest pod wpływem alkoholu i zaczęli wychodzić z sali. Zgromadzeni mogli jeszcze usłyszeć apel artysty, który poprosił, wręcz błagał, by nie głosować na Jarosława Kaczyńskiego i skrytykował partię rządzącą. Dodał też, że nie wierzy w Boga, a ludzi nie darzy zbytnią sympatią. Spotkanie zostało wreszcie przerwane przez organizatorów z powodu „niedyspozycji” gościa. Później w wywiadzie udzielonym po tym incydencie Ferency przyznał, że żałuje tego, co się stało i potwierdził, że rzeczywiście był nietrzeźwy.Rozmawiając z dziennikarzami, Adam Ferency ujawnił, że przez całe życie nie radził sobie z alkoholem. Na łamach portalu Onet.pl stwierdził też, nie podoba mu się życie w Polsce, co ma znaczny związek z sytuacją polityczną w kraju. W odpowiedzi na jego wyznanie TVP Info opublikowało artykuł, według którego aktor za swój stan obwinia Prawo i Sprawiedliwość oraz Jarosława Kaczyńskiego.Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

  • 1
  • 2