Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Doda płacze przed kamerami: "Każdy kłamie". Poruszające sceny w Polsacie [MAMY NAGRANIE]
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 02.09.2022 12:58

Doda płacze przed kamerami: "Każdy kłamie". Poruszające sceny w Polsacie [MAMY NAGRANIE]

Doda
Doda popłakała się przed kamerami podczas nagrań "Doda. 12 kroków do miłości". (fot. screen z programu)

Doda w programie "Doda. 12 kroków do miłości" przeprowadza szczere rozmowy z psychologiem. Podczas jednej z nich emocje wzięły górę i artystka rozpłakała się na wizji. Jakie wyznanie doprowadziło ją do łez?

Doda płacze przed kamerami

Doda w programie "Doda. 12 kroków do miłości" będzie szukać mężczyzny, z którym ma spędzić resztę życia. Nie jest to jednak typowy reality show, tylko wyjątkowy eksperyment psychologiczny. Wzięcie udziału w programie wymagało od Dody niezwykłej szczerości, spojrzenia na siebie z dystansu, jasnego wyartykułowania własnych oczekiwań i przyznania się do błędów.

W każdym z odcinków Doda przeprowadza rozmowy z psychologiem. Już w 1. epizodzie dojdzie do szczerego wyznania gwiazdy, które wywoła u niej łzy. Artystka zdobyła się na refleksję na temat swoich dotychczasowych związków.

- Każdy kłamie. W głupotach najmniejszych. Ja nie chcę tracić na to czasu. Ja chcę komuś ufać. Bo ja chcę mieć ten czas dla nas, dla siebie, a nie na rozkładanie kartek, czerwonych linii, dochodzenia do prawdy. Bo ja i tak do tego dojdę. Wezmę go, lampa w oczy, podsłuchy, dziesięć wykrywaczy kłamstw i tak dojdę do prawdy, ale po co mi to jest? Ja nie chcę siebie takiej, chcę, żeby mnie mężczyzna koił. (…) Kim ja jestem wtedy? Jestem jakimś potworem. Nie chcę tak żyć. Jestem wykończona psychicznie - wyzna Doda.

Zobaczcie nagranie:

"Doda. 12 kroków do miłości". Jaki musi być mężczyzna Dody?

Produkcja programu „Doda. 12 kroków do miłości” otrzymała od gwiazdy listę kryteriów, jakie muszą spełnić potencjalni kandydaci. I tak - musieli to być mężczyźni w wieku +/- 10 lat od wieku Dody, musieli być atrakcyjni fizycznie tak, aby Doda mogła się nimi zainteresować. Bardzo ważne były ładne zęby kandydatów, ponieważ artystka zwraca na to szczególną uwagę. Panowie, którzy chcieli spotkać się z Dodą powinni lubić sport i często go uprawiać, a także reprezentować „akceptowalny” status materialny, aby ograniczyć ryzyko, że motywacją ich działań są pieniądze.

Musieli mieć też jakieś osiągnięcia zawodowe czy pasje, którymi mogliby Dodzie zaimponować i mieć stabilne poczucie własnej wartości, aby zmniejszyć ryzyko, że będą traktować ją i jej osiągnięcia jako trampolinę do własnej kariery.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe