Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Czy znajomi lubią Twoje towarzystwo? Szybki test osobowości
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.09.2023 15:09

Czy znajomi lubią Twoje towarzystwo? Szybki test osobowości

Iluzja optyczna
Tiktok @mia_yilin

Jeśli zastanawiasz się, czy ludzie obecni wokół Ciebie darzą cię szczerą sympatią, czy to tylko gra pozorów, nie musisz dłużej się głowić. Wystarczy, że weźmiesz udział w szybkim teście osobowości on-line i odpowiesz na jedno proste pytanie. Zanim jednak spojrzysz na poniższą iluzję optyczną, zapoznaj się z krótkimi i przydatnymi zasadami. Dzięki nim wynik testu będzie jeszcze trafniejszy. 

Test osobowości. Czy ludzie lubią moje towarzystwo?

Introwertyk ceni sobie samotność, ekstrawertyk zazwyczaj lgnie do ludzi i nie lubi spędzać czasu sam. Niezależnie od tego, którą z tych społecznych filozofii wyznajesz, z pewnością zależy Ci na pozytywnym odbiorze w towarzystwie. Dzięki temu można podreperować poczucie własnej wartości, zawrzeć więcej długoletnich znajomości i bardziej zaakceptować siebie. 

Co widzisz na poniższym obrazku? Popularna tiktokerka Mia Yilin przygotowała grafikę, na którą można spojrzeć w dwójnasób. Każda odpowiedź ma swoje znaczenie, które zgodnie z informacjami autorki skrzętnie opisaliśmy. 

By test był jak najbardziej wiarygodny, ogranicz spoglądanie na obrazek jedynie do kilku, maksymalnie 5 sekund, a następie zapoznaj się z opisami zamieszczonymi pod obrazkiem. Czas start.

Iluzja optyczna. Fot. TikTok @miayilin.png
Iluzja optyczna. Fot. TikTok @miayilin
Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Co widzisz na obrazku? Las lub tłum ludzi

Jeśli Twoim pierwszym skojarzeniem po spojrzeniu na iluzję optyczną był las lub tłum ludzi, tiktokerka ma dla Ciebie sporo dobrych wiadomości. Uważa Cię za osobę nieco zachowawczą i chłodną, jednak to tylko pozory, które szybko mijają. Jeśli ktoś da Ci szansę, wówczas w mgnieniu oka dowie się, jak otwartą i życzliwą osobą jesteś.

Zyskujesz przy bliższym poznaniu, a znajomi cenią Cię za poczucie humoru i empatię. Wiedzą, że zawsze zrobisz co w swojej mocy, by im pomóc. Mogą na Ciebie liczyć, chociaż powinni częściej mówić Ci o tym miłym przeświadczeniu. Ludzie lubią przebywać w Twoim towarzystwie, bo dajesz im komfort, swobodę i - nomen omen - z biegiem czasu także poczucie ciepła. 

Co widzisz na obrazku? Łyżwiarz

Co widzisz na obrazku wyżej? Jeśli to łyżwiarz, to w teście osobowości Mii Yillin uchodzisz za osobę obdarzoną pewnymi talentami. Mowa o niebywałej zdolności do przekonywania innych nie tylko do swoich racji, ale także swojej osobowości. Jeśli masz odpowiednią ilość czasu, potrafisz zdobyć uznanie nawet u najzagorzalszych wrogów. 

Jesteś osobą o charakterze lidera, ale mimo tego najbardziej cenisz sobie przyjaźń ludzi asertywnych i mających dużo do powiedzenia. Masz w sobie dozę wyrozumiałości, lecz nie obdarzasz jej wszystkich wokół i skutecznie ją racjonujesz. Dzięki wrodzonej charyzmie i łatwości w komunikowaniu się ludzie z przyjemnością przebywają w Twoim towarzystwie. Czują się zaopiekowani i bezpieczni. Tylko Ty wciąż zastanawiasz się, czy chcą czegoś w zamian. Mia Yilin przestrzega, by zamiast tych dylematów postawić na większą wiarę w przyjaciół.

Źródło: TikTok @miayilin