Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Czas tylko do jutra. Klienci szturmują Biedronki, tego jeszcze nie było
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.02.2023 18:49

Czas tylko do jutra. Klienci szturmują Biedronki, tego jeszcze nie było

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo (1)
Iberion

Biedronka oferuje szaloną promocję, ale trzeba się pośpieszyć. Wyjdziesz ze sklepu z prawdziwymi perełkami za grosze. Wielka wyprzedaż w Biedronce trwa tylko do środy 15 lutego. Wiemy, na co warto zwrócić uwagę.

Biedronka zadziwia okazjami

Biedronka przechodzi sama siebie. Obowiązująca obecnie specjalna promocja sprawia, że ze sklepu wyjdziesz z koszykiem zakupów, a zapłacisz grosze. Nie żartujemy.

W ramach akcji "wielka wyprzedaż w Biedronce" kupisz dwa produkty i zapłacisz aż 70 proc. mniej za każdy z nich. Promocja obowiązuje na odzież, obuwie oraz akcesoria odzieżowe.

Wszyscy skuszeni promocją nie powinni odkładać wizyty w sklepie na ostatnią chwilę. Szalona promocja obowiązuje tylko do środy 15 lutego lub do wyczerpania zapasów. Znamy zasady oferty i wiemy, na co warto polować. To po prostu trzeba wiedzieć.

Żałoba w Małopolsce. Nie żyje 36-letni policjant Podajesz numer telefonu przy kasie w Biedronce? Możesz stracić wszystkie promocje

Idziesz do Biedronki? Koniecznie weź kartę Moja Biedronka

Każdy klient Biedronki powinien wiedzieć, że promocyjne oferty obowiązują w większości przypadków tylko wtedy, gdy skasowana zostanie personalna karta Moja Biedronka. Nie inaczej jest w przypadku kończącej się w piątek fenomenalnej opcji na tańsze zakupy.

Biedronka jasno wskazuje, że przy zakupie dwóch produktów z kategorii odzież, obuwie i akcesoria odzieżowe (w ramach jednej transakcji) z kartą Moja Biedronka klienci otrzymają 70 proc. rabatu na każdy z nich.

Obowiązuje limit dzienny 10 produktów na każdą kartę Moja Biedronka. Niemniej produkty można dowolnie mieszać. Robiąc zakupy na wyprzedaży w Biedronce, trzeba jednak pamiętać, że "produkty zakupione w ramach akcji nie podlegają zwrotowi".

Szał w Biedronce

Jak znaleźć właściwe produkty na obłędnej wręcz wielkiej wyprzedaży Biedronki i nie zdziwić się przy kasie? Wystarczy, że wejdziesz do wybranego sklepu i będziesz szukać czarno-żółtych tabliczek i oznaczeń.

W ofercie Biedronki zazwyczaj znaleźć można codzienne ubrania, bieliznę, wygodne koszulki sportowe. Wiele osób dobrze zna również sportowe obuwie z dyskontu. Z racji zbliżającej się wiosny warto pomyśleć o odświeżeniu szafy. Wielka wyprzedaż Biedronki to świetny moment na zaoszczędzeniu pieniędzy podczas niezbędnych wydatków.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Miłosne uniesienia zakończone w szpitalu. Medycy nie mogli wyjść z zadziwienia

Dyrektorka liceum zatańczyła na studniówce taniec Wednesday. Nagranie hitem TikToka

Teściowa zrobiła to na ich ślubie. Nowożeńcy byli załamani. "To nie może być prawda"