Rozrywka.Goniec.pl

goniec.pl

Córka Małgorzaty Foremniak pracuje jako psycholog

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Córka Małgorzaty Foremniak zagościła na ekranach w serialu „Hotel 52", gdzie występowała u boku sławnej mamy. Po tej pracy media spekulowały, że dziewczyna może pójść w ślady mamy i na stałe związać się ze światem show-biznesu. 

Czym zajmuje się córka Małgorzaty Foremniak? 

Szybko jednak okazało się, że Ola Jędruszczak ma zupełnie inną wizję swojej przyszłości. Sama przyznawała, że szanuje swoją sławną mamę, choć „nie chodzą razem na zakupy", ale mimo wszystko nie chce zrobić kariery w telewizji, tak jak ona.

Jak poinformował portal WP Kobieta, córka celebrytki została psychologiem i to cenionym w branży. Zgodnie z ustaleniami mediów, w czasie pandemii ma szczególnie wielu klientów.

W dobie ogólnoświatowego zamknięcia, ludzie szczególnie dbać muszą o swoje zdrowie psychiczne, a Aleksandra służy im pomocą. Samotność, praca zdalna oraz zakazy dłuższych wyjazdów sprawiają, że eksperci w dziedzinie psychologii mają pełne ręce roboty. 

Natomiast na luzowanie ograniczeń sanitarnych od poniedziałku może liczyć 11 pozostałych województw: podlaskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie oraz małopolskie.

[EMBED-243]

Ola Jędruszczak ukończyła studia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku psychologia. Wcześniej miała wiele pomysłów na swoją przyszłość i karierę zawodową. Mówiła m.in. o projektowaniu kolekcji ubrań czy torebek.

W 2012 roku wystąpiła nawet w programie „Dzień Dobry TVN", gdzie wraz ze wspólniczką Victorią Kolską pokazały swoje projekty wykonane w ramach firmy LOLA VICTORIA DESIGN. Znalazły się tam kopertówki oraz pokrowce na tablety i laptopy. 

Ostatecznie jednak, jak wspominał Fakt, firma nie utrzymała się na rynku. Po tym ciosie córka gwiazdy zatrudniła się w galerii Wojciecha Fibaka, choć nadal jej marzeniem było projektowanie. Media spekulowały wtedy, że chciałaby nawet pracować w domach mody na Zachodzie, ostatecznie jednak jej życie potoczyło się inaczej i chęć wspierania ludzi wygrała. 

Gdzie pracuje Ola Jędruszczak? 

Profil Aleksandry znaleźć można na stronie Centrum Psychologicznego Homini. Przeczytać w nim możemy, że jest certyfikowanym terapeutą EMDR oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. 

Swój staż zawodowy odbywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, na oddziale Dziennym Nerwic i Zaburzeń Osobowości. Na swoim koncie zawodowym ma również szereg kursów, wśród których znajdziemy m.in. „Więź - rozwojowe poszukiwanie bliskości" czy „Sensoryka - wg metody Marii Montessori". 

Córka celebrytki przedstawiła się również od strony prywatnej. Sama siebie opisała jako miłośniczkę surfingu, jogi oraz gór. Podkreśliła, że siłę czerpie z przyrody, a wolny czas najchętniej spędza aktywnie. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • W oknie domu Kaczyńskiego pojawiła się nagroda

  • Krystyna Loska ujawniła wysokość swojej emerytury

  • Salon fryzjerski miał przyciemnione szyby. Prowadzono nielegalną działalność

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dodała wyjątkowe zdjęcie, "podbija" stolicę. "Wchodzę na szczyt"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe
Czytaj więcej >
Patryk Korzec

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]