Rozrywka.Goniec.pl

Instagram/ryszarddabrowski

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski znów ma kłopoty. A miało być już lepiej

28 Lipca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Ryszard "Szczena" Dąbrowski, znany szerzej z programu "Chłopaki do wzięcia", znów ma kłopoty. Mężczyzna zarzekał się, że do podobnych sytuacji nie będzie już dochodzić, a jednak - ponownie ma kłopoty z prawem. Wiadomo, że "pokutuje za swoje występki".

Zdawało się, że uczestnik programu Polsatu wychodzi już na prostą, niestety tak się nie stało. To ogromny dramat dla jego rodziny - ukochanej Joanny i ich dziecka.

"Chłopaki do wzięcia": Ryszard "Szczena" Dąbrowski znów ma kłopoty. A miało być już lepiej

Ryszard "Szczena" Dąbrowski stał się jednym z ulubieńców widzów programu "Chłopaki do wzięcia". Przede wszystkim działo się tak przez to, co działo się w jego rodzinie i związku - burzliwa relacja z Joanną Wielochą przez długi czas napędzała oglądalność programu i przyciągała kolejnych widzów ciekawych, do czego teraz między nimi dojdzie.

Myślano się, że "Szczena" w końcu się obudził i postanowił ułożyć lepiej swoje życie, nie zadręczając przy tym Wielochy i ich wspólnego syna. Zdawało się nawet, że ta dość ciekawa rodzina może żyć razem w miłości i spokoju.

Ryszard Dąbrowski znalazł nawet pracę, która przypadła mu do gustu - walki MMA Freak Fights wydawały się idealnie stworzone dla niego. Mógł w ich czasie całkowicie się wyżyć, a treningi sprawiały, że jego nabuzowanie i ewentualna agresja mogły zostać wyładowane na worku treningowym.

Zdaje się, że sielanka trwała jedynie do pewnego czasu. Ostatnio "Szczena" całkowicie zniknął z social mediów. Zastanawiano się, gdzie się podział - niektórzy fani pytali, czy w ogóle jeszcze żyje.

Bardziej poinformowani twierdzili, że ulubieniec widzów trafił do więzienia. Nie mówili jednak, co było jego przewiną. Sprawę wyjaśnił dokładniej pracodawca "Szczeny", organizator gal MMA Freak Fights.

- Chcieliśmy wystawić naszego zawodnika Ryszarda do walki z bardzo ciekawą osobą na następnej gali. Niestety Ryszard został zatrzymany. Teraz Ryszard pokutuje za swoje występki. Miejmy nadzieje, że bardzo szybko do nas wróci - przekazali organizatorzy na stronie mma.pl.

Wydawało się, że wszystko idzie ku lepszemu, ale przed Ryszardem wciąż ciężka praca do wykonania. Zmiany muszą być stałe, szczególnie, gdy tworzy się rodzinę, która patrzy, obserwuje i się uczy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Zniknęli nagle z programu „Chłopaki do wzięcia”. Co się z nimi stało? Historia jednego z bohaterów zdumiewa

  • "Chłopaki do wzięcia": Iras miał niewiarygodny plan na życie. Widzowie będą zaskoczeni

  • "Chłopaki do wzięcia". Małżeństwo Tancerza i Zuzi przechodzi kryzys? Niepokojące doniesienia

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]