Rozrywka.Goniec.pl

(fot. screen z youtube.com/TTV)

"Chłopaki do wzięcia". Joanna Wielocha przeszła ogromną metamorfozę. Partnerka "Szczeny" już tak nie wygląda

21 Lipca 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

"Chłopaki do wzięcia" to swoisty fenomen, który wykreował już kilka gwiazd. Jednymi z najbardziej znanych uczestników są Joanna Wielocha i Ryszard "Szczena" Dąbrowski, których perypetie widzowie chętnie śledzą do tej pory. Była partnerka "Szczeny" przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak zmieniła się Joanna Wielocha.

"Chłopaki do wzięcia". Asia i "Szczena"

"Chłopaki do wzięcia" to program, który emitowany jest od 2012 roku i pokazuje losy samotnych mężczyzn z małych wsi, którzy próbują znaleźć miłość. Produkcja, która początkowo była wyśmiewana, wykreowała już swoiste gwiazdy i doczekała się 21 sezonów.

Niemal od początku istnienia "Chłopaków do wzięcia" najwięcej uwagi przyciągają losy Joanny Wielochy i Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego. Para, która regularnie rozstawała się i schodziła, nie stroni od alkoholu, a wierność mężczyzny pozostaje pod wielkim znakiem zapytania. Co więcej, "Szczena" co i rusz ląduje w zakładzie karnym. Podczas jednego z jego pobytów w więzieniu Asia wprowadziła się do jego matki, wiernie czekając na ukochanego.

Asia z "Chłopaków do wzięcia" przeszła metamorfozę

W 2019 roku Asia i Rysiek znów się rozstali. Kobieta wtedy postanowiła zmienić swój wizerunek: zeszczuplała, zmieniła kolor włosów i zaczęła się malować. Poniżej możecie zobaczyć efekty przemiany Asi.

Nikogo nie zdziwił fakt, że w 2020 roku para znów do siebie wróciła. W 2021 roku na świecie pojawił się ich syn, Marcel i wszystko wskazywało na to, że teraz już będzie lepiej. "Szczena" wziął się za siebie, zaczął trenować i brać udział we freak fightowej federacji MMA VIP. Niestety, Asia i Rysiek wciąż nie stronili od alkoholu, do tego stopnia, że odebrano im synka . Chłopiec trafił do rodziny zastępczej. To jednak nie koniec tej telenoweli. Asia i "Szczena" zapowiadali, że starają się o kolejne dziecko , które wychowają lepiej niż pierwsze i wtedy wyszło na jaw, że Rysiek ma córkę z przyjaciółką ukochanej!

Obecnie wszyscy zastanawiają się, co się dzieje z Ryszardem, który nagle zniknął z mediów społecznościowych.

"Gwiazdy" wykreowane przez "Chłopaków do wzięcia" wrzucilibyśmy do kategorii patocelebrytów. Przykład, który dają jest mocno wątpliwej jakości, jednak dopóki widzowie interesują się ich losami, program będzie wciąż emitowany.

Zobaczcie metamorfozę Joanny Wielochy

Asia z
Asia z "Chłopaków do wzięcia" przeszła metamorfozę

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]