Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Bożena Dykiel zniknie z "Na Wspólnej"? Konsekwencje słów w "DDTVN"
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 05.11.2021 11:53

Bożena Dykiel zniknie z "Na Wspólnej"? Konsekwencje słów w "DDTVN"

bożena dykiel
ANDRZEJ LANGE/East News - zdjęcie ilustracyjne

Bożena Dykiel poniesie większe konsekwencje niż przypuszczano? Jak donosi Pomponik, bardzo możliwe, że straci rolę w "Na Wspólnej". Wszystko przez jej wypowiedź w "Dzień Dobry TVN", przez którą zerwała z nią współpracę m.in. akcja "Twarze depresji".

- Ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi, z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, prawda, i nie pozwala się spotykać... Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii - mówiła Dykiel na antenie.

Feralny wywiad Dykiel w "Dzień Dobry TVN"

Bożena Dykiel nie ma ostatnio łatwego czasu. Była jedną z najbardziej znanych "Twarzy depresji" i w związku z tym miała wystąpić w "Dzień Dobry TVN". Jej udział w programie okazał się być jednak zaskakujący.

Cały wywiad z jej udziałem, w którym zaczęła snuć teorie spiskowe dotyczące koronawirusa i założyła na oczy "magiczne" okulary, został całkowicie usunięty. Może się jednak okazać, że to nie była jedyna kara wobec Dykiel.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Bożena Dykiel zniknie z "Na Wspólnej"?

- Mówi się, że w TVN-ie nie ma już czego szukać, a jej dni są policzone - mówił informator portalu Pomponik.

Jak wskazał Pomponik, Dykiel mogłaby całkowicie zniknąć z "Na Wspólnej", gdzie od 2003 roku wciela się w postać Marii Zięby.

Według Pomponika jej niefortunna wypowiedź doprowadzi najpewniej do stałego usunięcia z serialu. Najpierw jej postać nie pojawi się scenariuszach do następnych odcinków, a potem jej wątek zostanie nagle zakończony.

Z wypowiedzią koleżanki z planu nie zgadzać mają się również inni aktorzy serialu. Według Pomponika wielu z nich jest wręcz zażenowanych całą sytuacją.

[AKTUALIZACJA 13:50] Oficjalne oświadczenie TVN

"Fakt" uzyskał oficjalne oświadczenie stacji TVN. Stacja znacząco zaprzecza doniesieniom Pomponika.

- Informacje rozpowszechniane przez serwis plotkarski Pomponik.pl są nieprawdziwe. Nie planujemy zmian w obsadzie serialu „Na Wspólnej”. A Widzowie i fani nie wyobrażają sobie serialu bez kultowej Marii Zięby, granej przez Bożenę Dykiel - brzmiała treść komunikatu.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

źródło: Pomponik

Tagi: TVN