Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Antoni Królikowski znów w ogniu krytyki. Kochanka aktorka straciła pracę przez ich romans?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.09.2022 16:13

Antoni Królikowski znów w ogniu krytyki. Kochanka aktorka straciła pracę przez ich romans?

Antek Królikowski wpędził kochankę w tarapaty
Instagram: @antek.krolikowski

Antoni Królikowski od kilku dobrych miesięcy jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Aktor, który miał zdradzić i porzucić ciężarną żonę, planował walkę sobowtórów Putina i Zełeńskiego. Teraz w tarapatach znalazła się nowa partnerka aktora-skandalisty, która straciła pracę przez romans z nim.

Tajemnicza prawniczka Izabela, dla której syn Pawła Królikowskiego porzucił Joannę Opozdę, już odczuwa przykre konsekwencje związku z patocelebrytą. To, że Antoni Królikowski stracił role w kilku serialach z powodu swojego zachowania, nikogo nie dziwi. Okazuje się, że z pracą pożegnać musiała się również jego nowa partnerka.

Antoni Królikowski zdradził, że jego ukochana straciła pracę

- Od dawna mam zawodowe cele, które mogę spełnić. Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również musi szukać nowej pracy - zdradził Antoni Królikowski w rozmowie z Party.

Najprawdopodobniej Izabela sama jest sobie winna. Niedawno do sieci trafiły screeny prywatnych wiadomości prawniczki do Antoniego, w których młoda kobieta miała grozić Joannie Opoździe, wykorzystując swoją pozycję zawodową.

- Powiedz jej [Joannie Opoździe - przyp. red.], że pracuję w dużej kancelarii i nie muszę się bać o klientów. I jak będzie trzeba, postawimy ku**a do pionu cały team, ale ją zniszczę - można było przeczytać w wiadomości, którą udostępniła Joanna Opozda.

Co zaskakujące, wiadomości te była partnerka Antoniego Królikowskiego otrzymała, gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży. Sam aktor zapewnia jednak, że te wiadomości są nieprawdziwe i zostały sfabrykowane przez jego żonę.

Antoni Królikowski utrzymuje, że najnowsza ukochana może być tą ostatnią

- Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. [...] Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej - zdradził Antoni Królikowski w rozmowie z Party.

Wyznania syna Pawła Królikowskiego nie spodobały się internautom, którzy błyskawicznie dali wyraz swojej frustracji. "Który mąż zostawia żonę w ciąży? Tej prawniczce też odbije się czkawką. Nie poszłabym po poradę do takiej mecenas" - wróżą.

Myślicie, że blondwłosa Izabela wykaże się zrozumieniem i uzna, że miłość jest ważniejsza niż kariera zawodowa i poświęci dla aktora lata zdobywania wykształcenia.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Party.pl