Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem z ochroniarzem "Oszusta z Tindera". Fani oburzeni

18 Marca 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Antek Królikowski nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Niedawno media obiegły informacje o burzliwym rozstaniu aktora z Joanną Opozdą, która pod koniec lutego urodziła jego syna. Teraz gwiazdor pochwalił się wieczorem spędzonym w towarzystwie słynnego ochroniarza "Oszusta z Tindera". Wygląda na to, że panowie się zaprzyjaźnili, co niezbyt przypadło do gustu fanom aktora.

Dokument Netflixa pt. "Oszust z Tindera" szybko stał się jednym z najpopularniejszych filmów w ostatnim czasie. Film demaskuje działania Simona Leviev, a właściwie Shimona Hayuta, który za pomocą popularnej aplikacji randkowej miał podawać się za syna bilionera i wyłudzać pieniądze od kobiet. W dokumencie pojawia się także postać ochroniarza mężczyzny o imieniu Peter, który nie odstępuje go na krok.

Antek Królikowski pochwalił się wieczorem spędzonym w towarzystwie ochroniarza "Oszusta z Tindera"

Wkrótce okazało się, że Peter to tak naprawdę Piotr, który pochodzi z Polski. Ochroniarz "Oszusta z Tindera" od początku zapewniał, że nie nie miał pojęcia o działalności prowadzonej przez Simona Hayuta i również jest jedną z jego ofiar. Mężczyzna zażądał także przeprosin i odszkodowania od Netflixa.

Dokument sprawił jednak, że ochroniarz z Polski zyskał ogromną popularność. Okazuje się, że obecnie mężczyzna przebywa w Warszawie, a ostatni wieczór spędził w towarzystwie Antka Królikowskiego. Aktor z dumą pochwalił się ich wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych.

- Nic tak nie poprawia humoru jak fotka z misiem. Mam nadzieje, że to nie jest żaden szwindel - napisał Antek Królikowski pod swoim nowym zdjęciem z ochroniarzem "Oszusta z Tindera".

Fani Antka Królikowskiego są oburzeni jego zażyłością z ochroniarzem "Oszusta z Tindera"

Wszystko wskazuje na to, że aktor i ochroniarz bardzo się zaprzyjaźnili i świetnie się razem bawią. To z kolei nie przypadło do gustu fanom Antka Królikowskiego, którzy licznie wyrazili swoją dezaprobatę dla jego nowej znajomości.

- Oj Antek, Antek - napisała jedna z fanek pod nowym zdjęciem aktora. - Doceniam Pana jako aktora i to bardzo, ale podbijanie popularności takich osób jest strasznie niesmaczne - dodał kolejny internauta. - Jednak podobieństwa się przyciągają. Żenada - oceniła jeszcze jedna.

Wygląda na to, że Antek Królikowski po raz kolejny "podpadł" swoim fanom. Ogromny skandal wywołało rozstanie gwiazdora z żoną, Joanną Opozdą, która pod koniec lutego br. urodziła ich syna, Vincenta. Na jaw wyszło, że aktor miał zdradzać byłą ukochaną jeszcze wtedy, gdy była ona w ciąży.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kinga Rusin się nie hamowała, zadrwiła z polskich piłkarzy. Niektórym pójdzie w pięty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Roksana Węgiel jednoznacznie wypowiedziała się o aborcji. Padły wyjątkowe słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek nie spędzi świąt z Maciejem Kurzajewskim, szczere wyznanie. Podała powód
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski łapie każdą chałturę? Wystąpił wśród wanien i brodzików
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Wpadka w "PnŚ". Izabella Krzan nie wiedziała, że jest na wizji, widzowie wszystko słyszeli
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański ujawnił nowe informacje o śmierci syna. Padły mocne słowa
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]