Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agnieszka Chylińska chroni swoje życie prywatne od lat. Co o jej mężu wiadomo do tej pory?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 16.08.2022 12:56

Agnieszka Chylińska chroni swoje życie prywatne od lat. Co o jej mężu wiadomo do tej pory?

chylińska
TRICOLORS/East News

Agnieszka Chylińska śpiewa: „Kiedy powiem sobie dość”. Okazuje się, że w kwestii opowiadania w mediach o mężu i dzieciach, słowo „dość” powiedziała sobie już dawno. Od 12 lat jest żoną owianego tajemnicą Marka i ma z nim trójkę dzieci. Chylińska nie zdradza wiele na ich temat. Co do tej pory udało się ustalić?

Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę nie tylko wizerunkowo, ale też muzycznie. Fani sprzed lat pamiętają ją jako krnąbrną i wulgarną dziewczynę śpiewającą mroczne piosenki. Są również tacy, którzy poznali Chylińską dopiero po latach, gdy jako jurorka „Mam talent dała się poznać jako wrażliwa i empatyczna kobieta z dużą dozą humoru.

O muzycznych dokonaniach piosenkarki wiadomo wiele, natomiast nijak nie przekłada się to na wiedzę o jej najbliższych. Chociaż była członkini zespołu „O.N.A.” zrobiła imponującą karierę i jest osobą powszechnie znaną, trudno w sieci znaleźć o nich dużo informacji.

Życie prywatne Agnieszki Chylińskiej

Pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak. Mężczyzna pracował w wytwórni Sony Music jako menedżer w dziale marketingu. Niestety, burzliwe małżeństwo nie trwało długo. Para postanowiła się rozwieść już po 16 miesiącach pożycia.

Nie minęło dużo czasu, a autorka przeboju „Winna” znalazła ukojenie u boku kolejnego mężczyzny. Okazał się nim niejaki Marek, o którym Internet – można rzec – milczy. Wiadomo niewiele: Marek pracuje jako informatyk i grafik. Przyszłą żonę poznał w pracy, ponieważ zajmował się projektowaniem okładek i płyt z jej muzyką.

Dzięki niemu charyzmatycznej wokalistce udało się zerwać z bólem, jaki towarzyszył jej po rozpadzie pierwszego związku. Jak się okazuje, prawdziwa miłość okazała się idealnym balsamem na te rany.

W tamtym czasie miłość wszystko załatwiła, dzięki niej miałam siłę, żeby się podźwignąć, miałam odwagę, żeby zakończyć toksyczny rozdział w moim życiu i zacząć nowy. Skromnie, w wynajmowanym mieszkaniu. Okazało się, że można przeżyć za 20 zł dziennie. Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie – opowiadała w wywiadzie dla „Pani”.

Marek został drugim mężem gwiazdy TVN w 2010 roku. Chylińska, nauczona doświadczeniem, nie udziela żadnych informacji z ich małżeństwa. O tym, że nim są, media dowiedziały się dopiero po dwóch latach. Jedynym źródłem (oprócz rzadkich i enigmatycznych wypowiedzi), z jakiego można czerpać wiedzę na ten temat, jest twórczość wokalistki.

Po premierze nowej płyty w sieci huczało o tym, że śpiewa na niej o kryzysie w swoim małżeństwie. Piosenkarka wystąpiła wówczas w „Dzień dobry TVN”, gdzie uspokoiła fanów:

Zawsze pisze o sobie. Dzisiaj, w wieku 42 lat, mam taki etap, że ja w końcu pomyślałam: mam to gdzieś. Chcę wydać prostą i szczerą płytę. Oczywiście moi bliscy wiedzą, że lubię powrzeszczeć, a potem wstaje o 5 i układam te dziecięce ubranka. Chciałam sobie to po prostu wykrzyczeć – mówiła w studio.

Agnieszka Chylińska i mąż Marek doczekali się trójki potomstwa. Są nimi 16-letni Ryszard, 11-letnia Estera oraz 9-letnia Krystyna. Wszystko wskazuje na to, że w dalszym ciągu tworzą zgraną rodzinę 2+3. Czy popularna piosenkarka opowie o swoim życiu prywatnym nieco więcej? Na to liczymy, ponieważ byłaby idealnym dowodem na to, że nawet tak „rockowe dusze” jak ona mogą spełnić się jako żony i matki. I, co ważne, kontynuować jednocześnie muzyczną karierę.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek, Jastrząb Post, Plejada