Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wpadka Adama Zdrójkowskiego podczas Sylwestra Polsatu. Chciał oszukać widzów
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 01.01.2023 18:04

Wpadka Adama Zdrójkowskiego podczas Sylwestra Polsatu. Chciał oszukać widzów

Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski fot. KAPiF, TikTok @sprytnykamil

Adam Zdrójkowski był jednym z prowadzących Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. W pewnym momencie 22-latek zaliczył wpadkę, która rozbawiła widzów. Musicie to zobaczyć.

Adam Zdrójkowski zaliczył wpadkę podczas sylwestra Polsatu

Za nami impreza sylwestrowa, podczas której pożegnaliśmy stary rok i powitaliśmy zupełnie nowy - 2023. Prowadzącymi tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem byli Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka i Agnieszka Kołodziejczyk. Wydarzenie prowadził również Adam Zdrójkowski, który mimo młodego wieku ma spore doświadczenie przed kamerą. 22-latek zaliczył jednak wpadkę, która nie umknęła uwadze widzów.

W przerwie między występami gwiazd, prowadzący zachęcali widzów do przesyłania zdjęć oraz nagrań z sylwestrowej nocy. Adam Zdrójkowski zaczął oglądać kadry na tablecie i głośno się nimi zachwycać.

- Cały czas podsyłacie nam [zdjęcia - przp.red.] na naszym tablecie. Już szybko go odpalam i patrzę. O jest dużo kolejnych fajnych fotek - przekonywał.

@sprytnykamil #polsat #adamzdrojkowski #wpadkatv ♬ dźwięk oryginalny - Sprytny Kamil ✔️

W pewnym momencie widzom ukazał się tablet, na którym nie było żadnych zdjęć. Na urządzeniu widniała jedynie kartka ze scenariuszem imprezy sylwestrowej. Sytuacja rozbawiła fanów aktora - Mam nadzieję, że temu gościowi co wygrał dali prawdziwy tablet, a nie papierowy - piszą pod nagraniem na TikToku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: