Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Dawida Kubackiego pokazała wzruszające nagranie. Tak żyje po problemach z sercem
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.09.2023 17:45

Żona Dawida Kubackiego pokazała wzruszające nagranie. Tak żyje po problemach z sercem

Marta Kubacka i Dawid Kubacki
Instagram: @_marta_ku_

Kilka miesięcy temu cała Polska żyła dramatyczną walką o życie i powrót do zdrowia żony Dawida Kubackiego. Marta Kubacka nagle podupadła na zdrowiu a polski skoczek zrezygnował ze startów w zawodach, aby wspierać ją w tych trudnych chwilach. Choć szczęśliwie wszystko skończyło się dobrze, to wiele osób wciąż zastanawia się, czy w życiu Kubackich wszystko wróciło do normy. Żona skoczka właśnie przekazała nowe wieści.

Cała Polska trzymała kciuki za Dawida Kubackiego i jego żonę

Żona Dawida Kubackiego ma za sobą niezwykle trudne chwile po tym, jak wiosną poważnie zachorowała na serce, a jej życie wisiało na włosku. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie toczyła ciężką walkę o powrót do zdrowia. Po powrocie do domu i bliskich stara się cieszyć każdą chwilą, którą może z nimi spędzić. W najnowszym poście na Instagramie Marta Kubacka pokazała, jak obecnie wygląda jej życie.

Gdy ukochana Dawida Kubackiego nagle podupadła na zdrowiu reprezentant Polski w skokach narciarskich szykował się do startu w turnieju w Vikersund. Sportowiec zrezygnował z udziału w zawodach i początkowo nie było wiadomo, co jest powodem takiej decyzji. Niedługo później na jaw wyszły niepokojące informacje o stanie zdrowia żony skoczka.

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

Marta Kubacka na oczach Polski walczyła o życie

W mediach społecznościowych Dawid Kubacki zamieścił wpis, w którym wyjaśnił, że żaden turniej nie jest ważniejszy, niż jego rodzina. Sportowiec oznajmił, że w tych trudnych chwilach musi zająć się dziećmi i wspierać żonę, która trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Choć decyzja o wycofaniu się z zawodów początkowo wstrząsnęła fanami skoczka, w tych okolicznościach wszyscy ją zrozumieli a cała Polska trzymała kciuki za rodzinę Kubackich.

Jak już wszyscy wiemy, Marta Kubacka wróciła do zdrowia i wróciła do domu, gdzie czekały na nią stęsknione dzieci i mąż. Ukochana sportowca przeszła operacje wszczepienia rozrusznika serca i wszystko wskazuje na to, że najtrudniejsze chwile za nią. Ostatnio ukochana Dawida Kubackiego zamieściła post, w którym pokazała, jak teraz wygląda jej życie. 

Rodzina Kubackich znów jest w komplecie. Ukochana polskiego skoczka opublikowała rozczulające zdjęcia

W poście opublikowanym na Instagramie widzimy całą rodzinę Kubackich, która wspólnie spędzała wolną niedzielę. W komentarzach pod filmikiem pojawiło się mnóstwo życzeń i komplementów od internautów, którzy nie mogą wyjść z podziwu, jak szybko Marta Kubacka wróciła do zdrowia i jak piękną rodzinę udało jej się stworzyć z jednym z najlepszych sportowców w historii Polski.