Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Znaki zodiaku, które bardzo się nie lubią. Ich kłótnie będą burzliwe
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.09.2023 14:41

Znaki zodiaku, które bardzo się nie lubią. Ich kłótnie będą burzliwe

kobiety
Karolina Grabowska Pexels

Astrologia jest ważną kwestią w naszym życiu, a ustawienie planet i gwiazd może mieć na nie ogromny wpływ. Jest ona niezwykle fascynująca, ponieważ może mieć wpływ na nasz charakter, osobowość, a także kontakty z innymi osobami. Nie zawsze jednak znaki zodiaku są kompatybilne z innymi, a wręcz przeciwnie - mogą szalenie się nie dogadywać. Sprawdź, czy Twój znak jest konfliktowy i z kim możesz mieć trudności w porozumieniu się.

Waga i Skorpion

Astrolodzy twierdzą, że Wagi i Skorpiony mają zupełnie różne podejście do życia, a ta odmienność może prowadzić do wielu konfliktów i napięć pomiędzy nimi. Czy jest szansa na to, by znalazły ze sobą nić porozumienia?

O Skorpionach mówi się, że są bardzo zawistne i zazdrosne. Gdy ktoś im podpadnie, wyrządzi im krzywdę, to zrobią wszystko, by się zemścić, choćby miały czekać na to latami. Nienawidzą, gdy ktoś wtrąca się w ich życie, próbuje je kontrolować i pouczać. 

Wagi są ich przeciwieństwem. Te znaki zdecydowanie wyróżniają się spokojem. Starają się robić, co w ich mocy, by uniknąć konfliktów i kłótni. Bywają niezdecydowane, rzadko stają w obronie swojego zdania i poglądów, co niezwykle może irytować Skorpiony.

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Lew i Byk

Lwy i Byki, to znaki, które uwielbiają dominować, a ich walka o bycie ponad drugą osobą, potrafi być zacięta. Obydwa lubią stawiać na swoim i mieć ostatnie zdanie, co często kończy się konfliktami, które niezwykle często zażegnać poprzez ich uparcie.

Osoby spod znaku Lwa są bardzo pewne siebie, uwielbiają być w centrum uwagi i zwracać na siebie oczy wszystkich zgromadzonych. Odczuwają niezwykle silną potrzebę dominacji i kontrolowania sytuacji, a gdy idzie coś nie po ich myśli, potrafią wybuchnąć. Zdecydowanie nie cierpią, gdy ktoś próbuje ich zdetronizować i zepchnąć z pozycji lidera.

Byki są bardzo podobne do Lwów. One tak samo są ogromnie uparte i zadziorne. Gdy tylko podejmą decyzję, niezwykle trudno jest namówić ich do jakiejkolwiek zmiany. Dwa silne charaktery potrafią wywołać niebywały konflikt, gdy staną twarzą w twarz i posiadają odmienne punkty widzenia.

Ryby i Strzelec

Tak samo jak ich poprzednicy, osoby spod znaków Ryb i Strzelca mogą mieć ogromne problemy ze wzajemnym porozumieniu się. Mają zupełnie inne podejście do życia, co może skutkować konfliktami.

Osoby spod znaku Ryb są bardzo spokojne i empatyczne, a w swoim życiu kierują się uczuciami i intuicją. Często skupiają się na tym, co czują inni, zapominając o sobie. Są bardzo wrażliwe i łatwo je zranić, bywają melancholijne, niejednokrotnie zamykają się w swoim świecie.

Strzelce są przeciwieństwem Ryb. Osoby spod tego znaku optymistycznie podchodzą do życia, uwielbiają, gdy dużo się dzieje. Są niezwykle zafascynowane przygodami, nie znoszą ciszy i spokoju. Lubią podróżować, a ich życie nie może być nudne. Z tego powodu te dwa znaki zodiaku mają problemy, by dojść do porozumienia, nie zawsze są w stanie zrozumieć potrzeb tej drugiej osoby, które są zupełnie inne niż to, czego oni sami oczekują.