Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > TVP z premedytacją zlekceważyła Dodę. Fani nie kryją oburzenia
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 01.10.2023 22:49

TVP z premedytacją zlekceważyła Dodę. Fani nie kryją oburzenia

Doda
Kapif

Fani Dody nie mogli się doczekać jej występu na koncercie zorganizowanym przez TVP. Podczas “Roztańczonego Narodowego” piosenkarka zaprezentowała się dwukrotnie, jednak telewizja publiczna pokazała tylko jej jeden wykon. Zabrakło piosenki, którą wykonała razem ze Smolastym. Internauci czują się oszukani, a swoje rozgoryczenie i oburzenie licznie wyrazili w komentarzach. 

TVP nie pokazała występu Dody w telewizji

Wczoraj, w ostatnią sobotę września, odbyło się głośne wydarzenie – koncert “Roztańczony Narodowy” zorganizowany przez TVP. Jedną z największych gwiazd wieczoru była Doda, a fani piosenkarki długo nie mogli się doczekać jej występu. Dlaczego pokazano tylko jedną jego część w telewizji? Otóż okazuje się, że chodzi o Smolastego. 

Gdzie uciekł poszukiwany Sebastian Majtczak? Ten trop oznacza kłopoty

Powodem był Smolasty

Podczas “Roztańczonego PGE Narodowego” Doda zaprezentowała dwa utwory. Pierwszym, “Melodią tą”, rozgrzała bawiącą się na imprezie publikę do czerwoności. Po drugim występie, gdzie razem ze Smolastym po raz pierwszy na żywo wykonali “Nim zajdzie słońce”, fani przybyli na wydarzenie wprost oszaleli z towarzyszących wykonowi emocji. 

Niestety, widzowie TVP nie mieli przyjemności tego doświadczyć. Fani wokalistki są bardzo zaskoczeni i oburzeni tym, co zaszło. Swoje niezadowolenie wyrazili licznymi, gorzkimi komentarzami w sieci. 

Doda/Kapif

Fani są oburzeni. W sieci rozpętała się burza

Padły nawet pytania do władz stacji o powody, dla których nie pokazano występu Dody i Smolastego w telewizji. Okazuje się, że nie wszyscy są zdziwieni takim obrotem spraw. Sama piosenkarka wspominała o tym w mediach społeczościowych. Chodzi o to, że sam Smolasty nie chciał być pokazywany w TVP. "Znów jakieś zagrywki. Szkoda, ze nie pomyślał o fanach Dody, którzy nie mogli być na stadionie i raczej tez swoich. Świat i ludzie staja się nienormalni", "Czekałam tylko na ten występ i się nie doczekałam", "Ja czekałam tylko na ten występ w telewizji i się zawiodłam" – pisali fani. 

Doda/Kapif

Niektórzy jednak rozumieją decyzję Smolastego. "Mógł nie wystąpić wcale! Ja go bardzo szanuje za decyzje" - pisze internauta. "Fani Dody wiedzieli, ze występu nie będzie w tv, mówiła o tym i sama szanuje, więc nie ma się co obrażać, ja akurat doskonale go rozumiem" – czytamy. 

Tagi: Doda