Rozrywka.Goniec.pl > Patryk Vega

Patryk Vega

Patryk Vega, Eryk Lubos
02.03.2023 12:42 Zagrał w filmie Patryka Vegi. Teraz ostro go podsumowuje, reżyser będzie wściekły

Eryk Lubos zagrał przed laty w produkcji Patryka Vegi. Podczas spotkania autorskiego opowiedział parę słów o swojej pracy i nie omieszkał skomentować dzieł kontrowersyjnego reżysera. Jego filmy nazwał wprost “badziewiem”.

Tomasz Schuchardt, Patryk Vega
20.02.2023 13:28 Tomasz Schuchardt ostro skomentował filmy Patryka Vegi. Nie chciałby nigdy u niego wystąpić

Tomasz Schuchardt w rozmowie z Szymonem Majewskim powiedział szczerze, co myśli o twórczości Patryka Vegi. Stwierdził, że nie chciałby nigdy zagrać w jego filmie i wyjaśnił swoje motywacje. 

Dziś w tv, pilot
24.11.2022 02:30 Dziś w tv mecz Brazylia - Serbia, a do tego przebój Patryka Vegi i nowy serial w TVP. Co obejrzeć w czwartek?

Dziś w tv jeden z najciekawszych meczów fazy grupowej - Brazylia zmierzy się z Serbią. Obejrzeć można będzie też kontrowersyjny przebój Patryka Vegi oraz nową propozycję serialową TVP o hiszpańskiej królowej. Silnych emocji, ale i wiele humoru dostarczy nam natomiast francuski hit "Taxi 3".

Anna Mucha
12.08.2022 10:23 Anna Mucha jako matka Patryka Vegi. Aktorka przeszła ogromną metamorfozę do filmu. To będzie jej najlepsza rola?

Anna Mucha przeszła ogromną metamorfozę do nowej roli w filmie Patryka Vegi. W filmie "Niewidzialna wojna" aktorka wcieli się w matkę reżysera. Na plakacie promującym najnowszą produkcję ciężko rozpoznać Magdę z "M jak miłość". Czy to będzie jej najlepsza rola?

Patryk Vega stworzy film o Władimirze Putinie. Opowie o jego drodze do władzy
20.05.2022 11:35 Patryk Vega stworzy film o Władimirze Putinie. Opowie o jego drodze do władzy

Patryk Vega nie przestaje zaskakiwać. Po chłodno przyjętym „Miłość, seks i pandemia” postanawia wrócić za kamerę i nakręcić film... o drodze do władzy prezydenta Rosji Władimira Putina.Informację o śmiałym projekcie przekazał „The Hollywood Reporter". Film o zbrodniarzu wojennym będzie pierwszą anglojęzyczną produkcją w dorobku filmowca. Polski reżyser w rozmowie amerykańskim serwisem ujawnił, jakim budżetem dysponuje.

zygmunt józefczak aktor kraków
08.05.2022 19:30 Zygmunt Józefczak, polski aktor, potrzebuje pilnej pomocy. Córka prosi o wpłaty na zbiórkę

Aktor Zygmunt Józefczak z krakowskiego Teatru Starego jest poważnie chory. Widzowie mogą znać go również z filmów Patryka Vegi oraz dzieł związanych z papieżem Janem Pawłem II. Jego córka założyła zbiórkę i prosi o pilną pomoc. Józefczak uległ poważnemu wypadkowi. Konieczna była trepanacja czaszki. Teraz artysta potrzebuje pomocy w walce o swoje życie i zdrowie oraz sprawność.

Durczok
07.04.2022 17:07 Historia Kamila Durczoka zostanie zekranizowana? Za sterami stanąć ma sam Patryk Vega

Jak twierdzi informator portalu "Pudelek", w planach jest stworzenie filmu fabularnego opowiadającego historię Kamila Durczoka. Za kamerą stanąć ma autor popularnych przebojów, Patryk Vega. Czy życie Kamila Durczoka to materiał na scenariusz filmowy? Źródło serwisu zapewnia, że w przekonaniu Vegi, to historia rodem z Dostojewskiego.

premiera
01.02.2022 21:04 Gwiazdy na premierze filmu "Miłość, seks i pandemia". Pozowali w ważnej sprawie, mamy zdjęcia

We wtorkowy wieczór w jednym z warszawskich kin odbyła się premiera nowego filmu w reżyserii Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia". Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada polskich gwiazd, w tym odtwórczynie głównych ról - Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Zborowska i Anna Mucha. W trakcie wydarzenia celebryci wsparli trwający protest pracowników zakładów Solaris.Nowy film Patryka Vegi wzbudza ogromne zainteresowanie, nie tylko ze względu na gwiazdorską obsadę. Reżyser znany jest z zamiłowania do podejmowania kontrowersyjnych tematów, a jego dotychczasowe filmy zbierały wiele skrajnych opinii. Wszystko wskazuje na to, że tak samo będzie również w przypadku najnowszego obrazu.

Małgorzata Rozenek
16.01.2022 09:24 Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi. W sieci pojawił się teledysk promujący produkcję

Małgorzata Rozenek będzie gwiazdą najnowszego filmu Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia". W sieci właśnie pojawił się teledysk promujący produkcję. Nie zabrakło w nim odważnych ujęć z udziałem żony Radosława Majdana.Małgorzata Rozenek, która obecnie robi karierę przede wszystkim jako internetowa celebrytka, zasłynęła dzięki prowadzeniu programu "Perfekcyjna pani domu". Następnie można było oglądać ją między innymi w "Projekcie Lady" i "Iron Majdan".

logo tekst
25.09.2021 20:21 Aktorowi Tomaszowi O. grozi 8 lat więzienia. Miał posługiwać się fałszywymi fakturami

Niedawno w mediach huknęła wiadomość o Tomaszu O., który został oskarżony o oszustwa podatkowe. Aktor znany z najpopularniejszych seriali, takich jak np. „M jak miłość”, wreszcie skomentował zaistniałą sytuację. Artysta wyraził przekonanie, że „wątpliwości zostaną wyjaśnione”. Za zarzucane czyny grozi mu nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności.Tomasz O., który zyskał ogromną popularność dzięki rolom w filmach Patryka Vegi, ma teraz duże problemy prywatne. Niedawno poinformowano, że aktora podejrzewa się o przyjęcie fałszywej faktury za pośrednictwo dotyczące rzekomego kontraktu z federacją sztuk walki KSW.O sprawie Tomasza O. jako pierwsze zawiadomiło Radio ZET. Z doniesień wynika, że aktor mógł przyjąć fakturę na 300 tysięcy złotych. Za posługiwanie się fakturą poświadczającą nieprawdę, grozi mu nawet osiem lat więzienia. Aktor wreszcie skomentował całe zamieszanie.– Obecnie trwa postępowanie w sprawie. Nie mogę ujawniać szczegółów śledztwa. Sprawa jest w toku i jestem przekonany, że wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione – oświadczył w rozmowie z Radiem ZET.Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Patryk Vega
06.05.2021 19:03 Kontrowersyjny reżyser i jego twórczość. Który film Patryka Vegi jest najlepszy?

Patryk Vega to jeden z najbardziej kontrowersyjnych twórców w polskim kinie. Jest bardzo płodnych scenarzystą i reżyserem, a jego produkcje są niezwykle popularne od czasu serialowego “PitBulla”. Które filmy twórcy są najlepsze?